کد خبر: ۵۴۶۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۶

اتحادیه فوتبال اروپا در پی شکایت سازمان لالیگا از پاری‌سن‌ژرمن، اطلاعاتی از این باشگاه فرانسوی خواسته است.

به گزارش شفاف، پس از اینکه سازمان لیگ فوتبال اسپانیا (لالیگا) از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دلیل عدم رعایت قانون بازی جوانمردانه مالی به یوفا شکایت کرد، حالا خبر می‌رسد که بالاترین نهاد فوتبال در اروپا بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است. سازمان لالیگا پس از تمدید پرسروصدای قرارداد کیلیان امباپه با پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرده بود، قصد شکایت علیه این باشگاه را دارد. گفته می‌‌شود این ستاره فرانسوی با امضای قرارداد جدید با پاری‌سن‌ژرمن که تا سال 2025 اعتبار دارد، 300 میلیون یورو پاداش تمدید قرارداد و 100 میلیون یورو حقوق سالانه پس از کسر مالیات دریافت می‌کند.

روزنامه فرانسوی «اکیپ» خبر داد؛ پس از شکایت لالیگا، مسئولان رسیدگی به موضوع بازی جوانمردانه مالی در اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اطلاعاتی در رابطه با موضوع تمدید قرارداد کیلیان امباپه 23 ساله خواسته‌اند.  هیئت کنترل مالی باشگاه یوفا پس از نظارت بر عملکرد این باشگاه فرانسوی در چند هفته گذشته و طبق یافته‌های خود این درخواست را به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ارسال کرده است. PSG در پایان فصل 21-2022 تحت‌تأثیر شیوع ویروس کرونا 224.3 میلیون یورو ضرر کرد.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن این روند بررسی توسط یوفا را روندی عادی دانسته و اعلام کرده بررسی یوفا علیه این باشگاه هنوز آغاز نشده است.

اسپانیایی‌ها پیش از این هم در سال 2017 به خاطر خرید کیلیان امباپه و نیمار از پاری‌سن‌ژرمن شکایت کرده بودند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: