کد خبر: ۵۴۶۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵

یکی از سوالاتی که همواره ذهن دانش آموزان داوطلبین کنکور سراسری را به خود مشغول می‌کند این است که دانش آموزان رتبه برتر چگونه به موفقیت رسیدند؟ و راز موفقیت آنها چه بوده است؟ برخی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور گمان می کنند این دانش آموزان ساعت های زیادی از روز را مطالعه پرداخته و بابت شرکت در کلاس های کنکور و خرید کتاب ها و منابع حجیم و زیاد هزینه بسیاری را پرداخت کرده اند. اما آیا واقعاً این طور بوده است؟آیا واقعاً دانش آموزان رتبه برتری با مطالعه خستگی ناپذیر و بیش از حد نرمال موفقیت را به دست آوردن و غول کنکور را به بند کشیده اند؟مثل من پاسخ این سوال خیر است. دانش آموزانی که سودای رتبه برتر شدن در ذهن خود می‌پرورانند باید برای حرکت در مسیر خود آماده شوند. آماده شدن برای کنکور دارای سه اصل مهم است که اگر هر کدام از این سه اصل را رعایت نکنند تا حد زیادی از هدف خود دور می شوند.

مشاوره آنلاین کنکور

 این سه اصل مهم موفقیت شامل موارد زیر است:

۱- داشتن برنامه مناسب با ویژگی های شخصیتی و نقاط قوت و ضعف دانش آموز و اجرای کامل و دقیق این برنامه

۲- تقویت مهارت تست زنی و شرکت در آزمون و آموزش تحلیل کامل تست های صحیح و غلط ، تقویت مدیریت زمان و مدیریت استرس در جلسه کنکور

۳- داشتن انگیزه کافی و انرژی کافی برای حرکت مداوم در مسیر کنکور و مقابله با تنبلی و هیجان و اضطراب بی مورد

بدون شک دانش آموزان به تنهایی نمی توانند به هر ۳ اصل موفقیت به طور کامل دست پیدا کنند پس لازم است همواره در کنار آنها مشاور ای قرار داشته باشد که به طور مداوم بر کار آنها نظارت کند.

در این مقاله قصد داریم شما را با اصول مشاوره آنلاین کنکور و مشاوره تلفنی کنکور آشنا کنیم. پس اگر دوست دارید از خدمات این نوع مشاوره در سال کنکور استفاده کنید حتما این مقاله را تا پایان بخوانید.

مشاوره آنلاین کنکور

یکی از روش هایی که دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری می توانند در کمترین زمان از خدمات مشاوره ای استفاده کنند استفاده کردن از مشاوره آنلاین کنکور است. مشاوره آنلاین کنکور علاوه بر این که کلیه خدمات مشاوره حضوری را ارائه می دهد و برای دانش آموز برنامه ریزی می کند میتواند روش های مطالعه هر درس را به او آموزش دهد و لحظه به لحظه پیگیر کار داوطلب باشد.

دانش آموزان مشاوره آنلاین کنکور مشاوره حضوری کنکور امکان ارتباط خیلی بیشتری با مشاوران خود دارند. آنها در هر زمان که بخواهند می توانند به صورت تلفنی یا با استفاده از سایر پیام رسان های موجود مشاوران خود راهنمایی بگیرند و دغدغه های خود را با آنها در میان بگذارند. دانش آموزان کنکوری به دلیل فشار زیادی که بر اثر از رقابت بین داوطلبین تحمل می کنند دچار اضطراب هایی می شوند که ممکن است آنها را از ادامه راه باز دارد و انگیزه آنها برای حرکت را کاهش دهد. در نتیجه لازم است همواره مشاور ای در کنار دانش آموزان قرار بگیرد تا دغدغه‌های آنها را کاهش دهد. مشاوره آنلاین کنکور به خوبی این نقش را اجرا میکند.

دانش آموزان در سال کنکور به دلیل خرید منابع مختلف هزینه های سنگینی را متحمل می شوند حال اگر بخواهند هزینه دیگری را بابت مراجعه به مشاور بپردازند و در مسیر رفت و آمد وقت و هزینه مالی صرف کنند برای آنها هزینه ها بسیار سنگین میشود. آنلاین کنکور علاوه بر مزیت هایی که تا الان برای آن ذکر کردیم از اتلاف وقت و هزینه داوطلبین و دانش آموزان جلوگیری می کند. پس توصیه می کنیم برای اینکه میتوانید از خدمات مشاوره آنلاین کنکور موسسات معتبر استفاده کنید شمارا با خدمات مشاوره آنلاین کنکور آکادمی دورخیز آشنا می کنیم.

مشاوره تلفنی کنکور با موبایل : یک جلسه رایگان

یکی از خدمات مشاوره آنلاین کنکور آکادمی دورخیز یک جلسه رایگان مشاوره تلفنی کنکور است دانش آموزان می توانند با ثبت درخواست و تکمیل فرم جلسه رایگان مشاوره تلفنی کنکور یا تماس با شماره 02128421071  سوالات خود را از مشاوران مجرب و متخصص آکادمی دورخیز بپرسند و مشاوره رایگان دریافت کنند. پس از اینکه دانش آموزان پاسخ سوالات خود را یافتند از خدمات آکادمی دورخیز در این جلسه رایگان استفاده کردند در صورت تمایل می توانند به تیم متخصص و باتجربه دورخیز بپیوندند. اگر داوطلبان مایل به همراهی با تیم دورخیز باشند روند ثبت نام را طی میکنند و بعد از یک جلسه مصاحبه جمع آوری اطلاعات در مورد نقاط قوت و ضعف و همینطور ویژگی های دانش آموز مشاور مخصوص خود را دریافت کنند و تا روز کنکور در کنار او باشند.

حتی اگر زمانی دانش آموز پس از استفاده از خدمات مشاوره تلفنی کنکور دورخیز به پاسخ کلیه سوالات خود دست پیدا کرد میتواند به تنهایی مسیر را ادامه دهد و بابت این یک جلسه مشاوره کمترین هزینه پرداخت نکند.

مشاوره تلفنی کنکور

مراحل مشاوره آنلاین کنکور دورخیز

آکادمی دورخیز با کادری مجرب و متخصص سال ها لحظه به لحظه در کنار دانش آموزان کنکوری و داوطلبان کنکور سراسری حضور داشته است. و موفقیت دانش آموزان بسیاری را به چشم دیده است. این موفقیت حاصل پیگیری ها و اهی لحظه‌به‌لحظه مشاوران رتبه برتری دورخیز بوده است. برای اینکه با مراحل کار مشاوره آنلاین کنکور آکادمی دورخیز بیشتر آشنا شوید مراحل آن را برای شما به تفصیل توضیح می دهیم:

تماس تلفنی اولیه از طرف مشاور

هنگامی که دانش آموز درصد متقاضیان مشاوره آنلاین کنکور قرار می گیرد به مشاوران موسسه معرفی می شود اولین ارتباط داوطلب و مشاور از طریق تماس تلفنی مشاوره با داوطلب صورت می گیرد. پس از برقراری این ارتباط مشاوره با دانش آموز در مورد کنکور نحوه درس خواندن اهداف دانش آموز سوالاتی می پرسد تاب صورت کاملا هوشمندانه با ویژگی ها و نیازهای دانش آموز آشنا شود.

سپس مشاور تعیین شده نقشه راه و مسیر حرکت را به دانش آموز نشان می دهد راه رسیدن به هدف را برای او ترسیم می‌کند سپس تا آخرین لحظه و تا روز کنکور در کنار دانش آموز قرار می گیرد و آماده ارائه خدمات مشاوره ای به دانش آموز می باشد. پس از طی این مراحل و تکمیل فرم ثبت نام دانش آموز عملاً بهترین مشاور های دورخیز می پیوندد و این برای او شروع راهی تازه است.

شناسایی تخصصی نقاط ضعف داوطلب

یکی از مهمترین مسائلی که در سال کنکور دانش آموزان باید به آن توجه کنند این است که به شناسایی نقاط ضعف خود بپردازند و در مورد اینکه در چه دروسی ضعف بیشتری دارند اطلاعات درستی کسب کنند تا بتوانند آنها را برطرف کرده و در راه خود پیشرفت کنند. البته این نقاط ضعف تنها شامل ضعف در دروس کنکوری نیست و گاهی اوقات عدم توانایی در مدیریت اضطراب ، مدیریت زمان ، مهارت تست زنی ، کنترل ذهن و تمرکز نیز به عنوان نقطه ضعف دانش آموز شناخته می شود.

مشاوره آنلاین کنکور به دانش آموزان کمک می کند در ضمن صحبت هایی که دانش آموز با مشاور خود دارد این نقاط ضعف را شناسایی کند و در جهت رفع آنها تلاش کند.

انتخاب بهترین مشاور

یکی از فعالیت های مهمی که آکادمی دورخیز در مشاوره آنلاین کنکور انجام داده است این است که پس از تماس اولیه با دانش آموز و شناخت نقاط ضعف او ویژگی های دانش آموز را بررسی میکند و با توجه به آن ویژگی ها و نقاط ضعف بهترین مشاور را برای اصلاح نقاط ضعف او و همراهی با داوطلب در مسیر کنکور انتخاب می کند.

نوشتن برنامه پیشرفت دانش آموز

در این مرحله از کار مشاوره آنلاین کنکور مشاور تمام تلاش خود را میکند تا با توجه به ویژگی های شخصیتی و نقاط ضعف و قوت دانش آموز و همینطور سطح تحصیلی او برای دانش آموز برنامه ریزی انجام دهد اما آیا به نظر شما تنها برنامه ریزی برای مطالعه و درس خواندن کافیست؟ و آیا می توان برای همه دانش آموزان از یک نوع برنامه ثابت پیروی کرد؟مسلماً پاسخ شما خیر است. برخی دانش آموزان نحوه مطالعه دروس را به خوبی می دانند اما در تنظیم ساعت خواب برنامه ریزی درستی ندارند ایا اهمال کار و تنبل هستند. مشاور موفق مشاوری است که برای این مشکلات دانش آموز نیز برنامه ریزی کند و این مشکلات را رفته رفته کاهش دهد. همچنین یکی دیگر از موارد مهمی که مشاوره آنلاین کنکور و آکادمی دورخیز به آن توجه کرده است این است که نمی توان یک نسخه ثابت برای برنامه ریزی همه دانش آموزان پیچید. در واقع برنامه ریزی برای هر دانش‌آموز یک برنامه ریزی شخصی است. و باید برای هر دانش آموز طبق ویژگی ها و نقاط قوت و ضعف خودش برنامه ریزی کرد.

برای گرفتن مشاوره آنلاین کنکور از رتبه های برتر در حرفه ای ترین آموزشگاه کشور روی کلمه دورخیز کلیک کنید یا با شماره های 02128421071 و 09101801700 تماس بگیرید. مشاورین آکادمی دورخیز در هر لحظه آماده هستند تا رسیدن به قله موفقیت شما را همراهی کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: