کد خبر: ۵۴۶۸۰۷
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۲

رئیس جمهور مصر امروز (یکشنبه) طی دیدار با پادشاهان بحرین و اردن، خواستار تقویت همکاری سازنده با بحرین و اردن جهت دستیابی به منافع مشترک شد.

به گزارش شفاف، عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر امروز در دیدار با پادشاهان بحرین و اردن بر تمایل کشورش برای تقویت همکاری سازنده با بحرین و اردن جهت دستیابی به منافع مشترک با توجه به چالش‌های بزرگ ناشی از تحولات منطقه ای و بین المللی تاکید کرد.

این دیدار و گفت‌وگو در چارچوب نشست سه جانبه سران میان عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر با حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین و ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن در شرم الشیخ برگزار شد.

بسام راضی، سخنگوی ریاست جمهوری مصر گفت: رئیس جمهور السیسی از پادشاهان بحرین و اردن به عنوان مهمانان عزیز در مصر استقبال کرد و از روابط نزدیک و تاریخی که سه کشور را در کنار هم قرار داده است، قدردانی کرد.

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری مصر به نقل از السیسی گفت: آرزوی مصر ارتقای همکاری سازنده بین مصر، بحرین و اردن است؛ به گونه‌ای که منافع مشترک ملت‌های برادرشان را تأمین کند و تلاش‌های مشترک کشورهای عربی را به ویژه با توجه به چالش‌های بزرگ افزایش دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: