کد خبر: ۵۴۶۹۰۲
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲

تضمین خدمات سئو یکی از شعارهای تبلیغاتی شرکت‌های سئو تنها برای جذب مخاطب است. متأسفانه امروز شرکت‌ها مانند آب خوردن به شما قول و تضمین می‌دهند. در این مقاله به شما توضیح می‌دهیم که چرا سئو تضمینی تنها یک فریب برای جذب مشتری است و واقعیت ندارد

 

تضمین پیروزی در مسابقه‌ای که خط پایان ندارد!

با این که بسیاری از صاحبان وب‌سایت‌ها می‌دانند تضمین در مورد سئو بی‌پایه‌واساس است اما انگار دوست دارند که این دروغ دوست‌داشتنی را باور کنند. هیچ‌کس صاحب هیچ‌کدام از جایگاه‌های گوگل نیست و نمی‌تواند نسبت به هیچ‌کدام از این جایگاه‌ها به هیچ‌کس ضمانتی بدهد.

 

سئو شروع می‌شود اما تمام نمی‌شود!

درست است که سئو شروع می‌شود اما تمام نمی‌شود! بنابراین در مسابقه سئو خط پایانی وجود ندارد. شما با دریافت خدمات سئو برای سایت خود و بهینه‌سازی وب‌سایتتان تنها می‌توانید از رقبایی که دارید برتر و جلوتر باشید. پس حواستان باشد برای دریافت سئو سایت باتوجه‌به مهارت و تخصص شرکت سئو آن را انتخاب کنید. فریب این شعارها و دروغ‌های خوش‌رنگ و لعاب را نخورید. زیرا هیچ‌کس نمی‌تواند نسبت به چیزی که مالکیتی ندارد به شما قول یا تضمینی بدهد.

 

سئو سایت تضمینی یا یک فریب تبلیغاتی!!

پرداخت قیمت سئو تضمینی درست مثل حرکت بر لبه تیز چاقو است. درست است که گوگل ارث پدر هیچ‌کسی نیست و هیچ‌کس مالکیتی در گوگل ندارد که بتواند به شما قول یا تضمینی بدهد اما این نکته را فراموش نکنید که موفقیت اتفاقی نیست!

یک سری از شرکت‌های سئو که به تخصص و مهارت خود اطمینان دارند و سال‌هاست که در این حوزه تجربه کسب کرده‌اند و رزومه درخشانی دارند. برای خدمات سئو خود تضمین هم می‌دهند که البته قیمت‌های قابل‌توجهی را هم دریافت می‌کنند.

در این میان شرکت‌هایی هستند که از این مسئله تنها به‌عنوان یک شعار تبلیغاتی توخالی استفاده می‌کنند و به دنبال فریب و تنها جذب مشتری هستند. حواستان باشد و قبل از اعتماد به هر شرکتی برای دریافت خدمات سئو رزومه آن را دقیق بررسی کنید.

 

چرا نباید خدمات سئو تضمینی را باور کرد؟

خدمات سئو تضمینی اگر سئو معطوف بود به تولید محتوا و بک‌لینک سازی می‌توانست حقیقت داشته باشد. اما واقعیت این است که سئو یک علم زنده و پویا است. الگوریتم‌های گوگل مدام در حال آپدیت و به‌روزرسانی هستند.

ممکن است یک تکنیک بتواند در یک تایمی موجب رشد رتبه سایت شما شود. اما در یک آپدیت الگوریتمی بیاید که تمام کاسه و کوزه‌ها را به هم بریزد! و رتبه وب‌سایت موردنظر بدتر شود! از طرفی سئو علم بهینه‌سازی است علم ریاضیات نیست که بتوان در آن تضمین ارائه داد؛ بنابراین هر کس به شما هم‌چین قولی داد به‌راحتی او را از لیست انتخاب خود حذف کنید.

 

قیمت سئو گزاف به بهای؛ «سئو هزینه نیست سرمایه‌گذاری است!»

حواستان باشد پول خود را دور نریزید! همان قدر که قیمت سئو پایین خطرناک است، قیمت سئو بالا هم می‌تواند آسیب‌زننده باشد. نیازهای کسب‌وکار خود را بشناسید و به شرکت‌های سئو که برای شما کیسه دوخته‌اند و با جملاتی که سئو هزینه نیست سرمایه‌گذاری بلندمدت است و تنها به دنبال خالی‌کردن جیب شما هستند اعتماد نکنید.

برخی از آنها به بهای رشد برندشان هزینه‌های سئو بالایی را به کسب‌وکار شما تحمیل می‌کنند، درحالی‌که تمام خدمات سئو آن‌ها را یک شرکت دیگر که تخصص و مهارت کافی دارد می‌تواند برای شما انجام دهد؛ بنابراین سریع و ساده اعتماد نکنید.

حتماً در انتخاب شرکت سئو دقت کنید. رزومه شرکت‌های سئو را بررسی کنید و نمونه کارها را ببینید و با شناختی که از نیازهای کسب‌وکارتان دارید اقدام به دریافت خدمات سئو نمایید.

 

انواع خدمات سئو تضمینی

۱- سئو تضمینی برای جایگاه اول گوگل

یکی از تضمین‌هایی که شرکت‌های سئو برای بهینه‌سازی سایت به شما می‌دهند رسیدن به جایگاه اول گوگل است که بسیار هم وسوسه‌انگیز است! اگرچه متخصصین سئو با به‌کارگیری تکنیک‌های سئو داخلی و سئو خارجی قادر خواهند بود سایت شما را به صفحه اول گوگل برسانند اما ارائه تضمین برای جایگاه ۱ گوگل کار صحیحی نیست و اصلاً قراردادی که به این منظور نوشته می‌شود مشروعیتی ندارد. زیرا شما مالک گوگل نیستید و این کاردرست مثل فروش مال غیر است!

 

۲- سئو تضمینی برای افزایش بازدید سایت

در نوع دیگری از قراردادهای شرکت‌های سئو، تضمین سئو که داده می‌شود نسبت به افزایش بازدید سایت برای شماست. باتوجه‌به ربات‌هایی که می‌توانند روی لینک سایت شما کلیک کنند و آمار بازدید سایت شما را به‌صورت غیرواقعی بالا ببرند و هیچ‌گونه نرخ تبدیلی برای شما نداشته باشند آیا این قرارداد و اصلاً تضمین سئو سایت که در این مورد داده می‌شود، می‌تواند ارزشی برای شما داشته باشد؟ اساساً زمانی که فروشی در کار نباشد اصلاً افزایش بازدید به چه‌کار شما خواهد آمد؟

 

3-خدمات سئو تضمینی برای افزایش فروش

سئو و بهینه‌سازی سایت یکی از روش‌های بازاریابی اینترنتی است که علاوه بر اینکه تلاش می‌کند تا یک سایت را به صفحه اول گوگل برساند، با بهبود فاکتورهایی که بر بهینه‌سازی سایت نقش دارند مانند: بهبود ui (رابط کاربری) و ux (تجربه کاربری) سایت و ... میزان کلیک CTR و نرخ تبدیل را هم‌افزایش دهد.

در کل زمانی که سئو روی سایت شما انجام می‌شود با رسیدن به صفحه اول گوگل و بیشتر دیده‌شدن سایت میزان نرخ تبدیل و فروش افزایش می‌یابد. دیگر تضمین سئو برای افزایش فروش چه مفهومی به جز ترغیب غیرمنطقی شما می‌تواند داشته باشد؟ از طرفی بهبود فروش تنها با دیده‌شدن در صفحه اول اتفاق نمی‌افتد عواملی مثل تبلیغات برای برند هم بسیار تأثیرگذار است.

 

۴- تضمین خدمات سئو نسبت به صفحه اول گوگل

تضمین نسبت به رسیدن کلیدواژه‌های سایت شما به صفحه اول گوگل می‌تواند منطقی و واقعی باشد. در کل سئو انجام می‌شود باهدف رسیدن یک کلیدواژه به صفحه اول گوگل. این تضمین در قراردادهای سئو منطقی است و خیال شما را راحت می‌کند که شرکت مذکور روی سئو سایت شما با جدیت فعالیت خواهد کرد. اگر شرکتی هم‌چین تضمینی به شما ارائه می‌دهد معقول و منطقی است.

 

 

جمع‌بندی ...

تضمین برای هر چیزی که مالکیتی نسبت به آن وجود ندارد. 100 درصد غلط و غیراخلاقی است. حتی اگر وعده دهنده بتواند به قول و وعده خود عمل کند. خدمات سئو سایت هم از آن جایی که در بستر گوگل قرار است شما را به موفقیت برساند و کسی مالکیتی نسبت به آن ندارد تنها یک وعده است و هیچ عقل سلیمی به احتمالات اعتماد نمی‌کند.!!

 

*رپورتاژ آگهی 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: