کد خبر: ۵۴۷۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۳

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: تعهدات معوقه سازمان ثبت احوال کشور در خصوص صدور بالغ بر ۱۰ میلیون قطعه کارت هوشمند ملی هموطنان درخواست‌کننده مربوط به دولت پیشین و ترک فعل مسئولان در دولت قبل بوده است.

به گزارش شفاف، در پی انتشار خبری با عنوان "ترک فعل مسئولان در صدور کارت‌های ملی/ 10 میلیون کارت ملی تا پایان شهریور ماه صادر می‌شود" به نقل از  حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر، عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، وی توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

حجت‌الاسلام پژمانفر در این باره توضیح داد: تعهدات معوقه سازمان ثبت احوال کشور در خصوص صدور بالغ بر 10 میلیون قطعه کارت هوشمند ملی هموطنان درخواست‌کننده که مراحل پیش‌ثبت‌نام آنها کامل شده بود، مربوط به دولت پیشین بوده و منظور، ترک فعل مسئولان در دولت قبل برای صدور این کارت‌ها بوده است.

حجت‌الاسلام پژمانفر ادامه داد: لازم به ذکر است از ابتدای خدمت‌رسانی دولت سیزدهم با پیگیری‌های به عمل آمده و اهتمام جدی دکتر وحیدی؛ وزیر کشور و مسئولان سازمان ثبت‌ احوال برنامه‌ریزی‌های لازم برای انجام این تعهدات با تکیه بر منابع و دانش داخلی به عمل آمده و صدور کارت‌های هوشمند ملی از دی ماه سال گذشته مجدداً شروع شده و انشاءالله به فضل الهی تا پایان شهریور ماه، الباقی کارت‌ها نیز صادر خواهد شد.

نماینده مشهد در مجلس تصریح کرد: همچنین بر اساس بررسی‌های معمول،‌ سازمان ثبت‌احوال کشور هم‌اکنون با بسیج امکانات و ایجاد تعامل با نهادهای مرتبط داخلی، در خصوص تحقق این امر فعال است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: