کد خبر: ۵۴۷۲۸۵
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۲ نوجوان ۹ و ۱۱ ساله جیب‌بر در متروی تهران حین سرقت خبر داد و گفت: از متهمان یک دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

به گزارش شفاف، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای اظهار کرد: در پی افزایش سرقت در ایستگاه‌های مترو به‌روش جیب‌بری موضوع به تمام مأموران مستقر در ایستگاه‌های متروی تهران اعلام شد و گشت‌زنی‌های هدفمند برای پیشگیری از سرقت و دستگیری سارقان افزایش داده شد.

وی با بیان اینکه مأموران مستقر در ایستگاه مولوی روز گذشته به 2 نوجوان که در حال پرسه‌زنی بی‌هدف در مترو بودند مشکوک می‌شوند، افزود: مراقبت‌های ویژه آغاز شد تا اینکه مأموران متهمان را در حال سرقت از شهروندی با استفاده از ازدحام جمعیت مشاهده می‌‌کنند و سریعاً وارد عمل شده متهمان را غافلگیر و دستگیر می‌کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران به پایگاه خبری پلیس گفت: در بررسی اولیه از متهمان یک دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی کشف شد که متهمان 9 و 11 ساله در تحقیقات پلیسی به‌عمل‌آمده به جرم خود و سرقت به‌روش جیب‌بری در ایستگاه‌های متروی تهران اعتراف کردند. 

سرهنگ موقوفه‌ای با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان و شناسایی مال‌باختگان  ادامه دارد، خاطر‌نشان کرد: پرونده و متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: