کد خبر: ۵۴۷۳۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶

خانه هافبک ایتالیایی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن هدف دستبرد گروهی از سارقان قرار گرفت که مقادیری قابل توجه از اموال و اشیای قیمتی او را به سرقت برده‌اند.

به گزارش شفاف، یک گروه از سارقان با دستبرد زدن به ویلای مارکو وراتی در جنوب منطقه تفریحی ایبیسای اسپانیا، مقادیری وجه نقد، جواهرات و ساعت‌های مچی قیمتی مجموعاً به ارزش 2.5 میلیون پوند را به سرقت بردند. در پی این اتفاق، پلیس عملیات شناسایی سارقان را آغاز کرده است.

طبق گزارش رسانه‌های محلی ویلای وراتی که مورد سرقت قرار گرفته، متعلق به رونالدو نازاریو است که به طور موقت در اختیار ستاره ایتالیایی PSG قرار داشته و زمانی این اتفاق رخ داده است که وراتی و اعضای خانواده‌اش در محل حضور نداشتند.

هنوز نه وراتی، نه پلیس و نه رونالدو درباره این حادثه اظهارنظری انجام نداده‌اند و این در حالیست که ایبیسا این روزها میزبان محبوب اکثر ستارگان اروپایی برای سپری کردن تعطیلات تابستانی است.

این نخستین بار در یک ماه اخیر نیست که منزل یک فوتبالیست محبوب مورد دستبرد واقع می‌شود. 10 روز قبل هم خانه دنی اولمو بازیکن تیم فوتبال لایپزیگ مورد سرقت قرار گرفت و طی آن ساعت مچی 23 هزار پوندی او دزیده و برادر وی نیز دچار جراحت شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: