کد خبر: ۵۴۷۳۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸

برادر همسر مهاجم تیم فوتبال ناپولی از این بازیکن نیجریه‌ای شکایت کرد تا جنجال‌های مربوط به انتقال او به ناپل ادامه پیدا کند.

به گزارش شفاف، ویکتور اوسیمهن مهاجم 23 ساله تیم فوتبال ناپولی از سوی برادر همسرش که مدیربرنامه‌های سابق این بازیکن نیجریه‌ای هم بود به کلاهبرداری متهم شد.

دلیل شکایت برادر همسر اوسیمهن از بازیکن سابق لیل، نرسیدن به حق کمیسیونش بابت انتقال این بازیکن از لیل به ناپولی در ماه سپتامبر سال 2020 است.

اوسیمهن دو سال پیش با ایفای نقش برادر همسرش با قراردادی 71.2 میلیون یورویی فرانسه را به مقصد ایتالیا ترک کرد. این قرارداد از بدو انعقادش با یکسری حواشی همراه بود که اولین آنها مشکوک شدن مقامات ایتالیایی به رقم پرداختی بود. در حقیقت پولی که ناپولی بابت خرید اوسیمهن پرداخت آن‌قدر زیاد بود که باعث زیر ذره‌بین قرار گرفتن این جابجایی توسط نهادهای قضایی در ایتالیا شد و هم باشگاه ناپولی را به دردسر انداخت هم خود بازیکن.

اکنون دردسرهای مربوط به این قرارداد ادامه پیدا کرده و طبق اعلام منابع محلی، شکایتی از سوی اوسیتا اوکولو مدیربرنامه‌های سابق اوسیمهن علیه مهاجم ناپولی به دادگاه ایکجا در استان لاگوس نیجریه ارائه شده است. در این شکایت نامه اوکولو ادعا کرده که اوسیمهن به بهانه اینکه یکی از بستگاه مشترک وی با اوکولو نیازمند کمک مالی است، بخش بیشتر حق کمیسیون مربوط به قرارداد انتقالش به ناپولی را برای خود برداشته است.

اوسیمهن در ابتدای سال میلادی جاری به همکاری‌اش با اوکولو پایان داد و روبرتو کالدنای ایتالیایی را به عنوان مدیربرنامه‌های جدید خود انتخاب کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: