کد خبر: ۵۴۷۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۹

با توجه به حضور فرنگی‌کاران در سه مرحله از چرخه داخلی انتخابی تیم ملی و چندین مسابقه بین‌المللی، چهره ملی‌پوشان فرنگی مشخص شده است.

به گزارش شفاف، طبق چرخه انتخابی تیم ملی فرنگی سه مسابقه داخلی قهرمانی کشور، انتخابی جام تختی و جام تختی تا اسفند ماه سال گذشته به انجام رسید و نفرات برتر مسابقات جام تختی، فروردین ماه در مسابقات قهرمانی آسیا در اولانباتور مغولستان شرکت کردند.

در ادامه نیز با نظر محمد بنا فرنگی‌کاران مدعی در چند تورنمنت بین‌المللی محک خوردند و براین اساس چهره ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی 2022 بلگراد تا حدودی زیادی مشخص شده است.

براین اساس به نظر می‌رسد پویا دادمرز در 55 کیلوگرم، مهدی محسن‌نژاد در 60 کیلوگرم، علیرضا نجاتی در 63 کیلوگرم، محمدرضا گرایی در 67 کیلوگرم، محمدرضا مختاری در 72 کیلوگرم، محمدعلی گرایی در 77 کیلوگرم، پژمان پشتام در 82 کیلوگرم، ناصر علیزاده در 87 کیلوگرم، محمدهادی ساروی در 97 کیلوگرم ملی‌پوشان ایران در مسابقات جهانی صربستان باشند.

همچنین درباره ملی‌پوش 130 کیلوگرم نیز مسابقه انتخابی روز 19 تیر ماه تعیین‌کننده خواهد بود. این در حالی است که پیش از این امین میرزازاده در تورنمنت تورلیخانوف موفق به شکست علی‌اکبر یوسفی شده بود، اما با تشخیص کادر فنی مسابقه انتخابی مجددی بین دو کشتی‌گیر برگزار خواهد شد.

مسابقات جهانی 2022 کشتی آزاد و فرنگی شهریور ماه در صربستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: