کد خبر: ۵۴۷۴۴۳
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰

باشگاه بارسلونا از همتای رُمی خود به خاطر امتناع از برگزاری بازی دوستانه با کاتالان‌ها در جام خوان گامپر شکایت می‌کند.

به گزارش شفاف، باشگاه بارسلونا در نظر دارد از باشگاه رم ایتالیا به دلیل انصراف از رویارویی با کاتالان‌ها در جام خوان گامپر شکایت کند. بارسلونا و رم چندی پیش توافق کرده بودند که روز ششم آگوست در ورزشگاه نوکمپ از ساعت 21 به وقت محلی، بازی دوستانه جام خوان گامپر که هر سال به میزبان بارسایی‌ها برگزار می‌شود را انجام دهند اما این برنامه با انصراف طرف ایتالیایی لغو شده است. به همین دلیل بارسایی‌ها هم برای جبران خسارت‌های ناشی از لغو این برنامه قصد شکایت از جالوروسی را دارند.

باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای، رمی‌ها را به فسخ یک‌طرفه قرارداد برگزاری این بازی دوستانه بدون هیچ دلیل موجهی متهم و اعلام کرده که در تلاش برای یافتن حریفی جدید برای رویارویی با کاتالان‌ها در جام خوان گامپر است. این باشگاه همچنین از استرداد وجه خرید بلیت بازی به هواداران خبر داده است. بازی دوستانه جام خوان گامپر قرار است آخرین بازی دوستانه پیش فصل بارسایی‌ها پس از بازی‌های دوستانه دیگری برابر تیم‌های اینتر میامی، رئال مادرید، یوونتوس و نیویورک ردبولز خواهد بود.

تیم فوتبال بارسلونا , تیم فوتبال رم ایتالیا ,

در همین حال اما نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا نوشته است که یکی از دلایل امتناع رمی‌ها برای خودداری از مصاف با بارسلونا در جام خوان گامپر، اعمال نفوذ ناصر الخلیفی رئیس قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بوده، کسی که ظاهراً با خانواده فردکین مالک آمریکایی باشگاه رم ارتباط خویی دارد. الخلیفی که یار و هم‌‌جبهه‌ الکساندر چفرین رئیس یوفا در جنگ با باشگاه‌های سوپرلیگی (رئال مادرید، یوونتوس و بارسلونا) است، به مالکان رم توصیه کرده که از رفتن به نوکمپ برای بازی در جام خوان گامپر خودداری کنند. این در حالیست که پیش از این گفته شده بود، تداخل جام خوان گامپر با برنامه‌های اردوی پیش فصل رم سبب انصراف جالوروسی از رفتن به اسپانیا شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: