کد خبر: ۵۴۷۵۷۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹

میوه خشک کن

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت ابزارها و دستگاه‌های زیادی تولید شده‌اند که هر کدام برای راحتی انسان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. با وجود این دستگاه‌ها دیگر مانند گذشته نیازی نیست برای انجام کاری وقت و زمان زیاد اختصاص داد، بلکه با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان به سرعت زیاد و با نهایت تمیزی و ظرافت بسیاری از کارها را انجام داد. این دستگاه‌ها به خصوص در صنایع غذایی بسیار پرکاربرد هستند. دستگاه‌هایی ازجمله میوه خشک کن، دستگاه خمیر گیر و دستگاه سلفون‌کش همگی دستگاه‌هایی هستند که به راحتی و با اختصاص کمترین زمان می‌توان در آشپزی و شیرینی‌پزی از آن استفاده کرد. در واقع دستگاه‌ها و ابزارهای زیادی در این زمینه در بازار وجود دارند که با توجه به کارایی می‌توانید دستگاه مورد نیاز را تهیه کنید. اطلاعات کامل‌تر در رابطه با این نوع دستگاه‌ها در سایت آتلانتیس مچینری به طور کامل و با جزئیات ارائه شده است که برای آشنایی بیشتر با این ابزار مرجع اطلاعات کاملی برای شما محسوب می‌شود.

میوه خشک کن چیست؟

دستگاه میوه خشک کن نمونه‌ای از دستگاه‌های صنعتی ارائه شده در بازار است که برای خشک کردن انواع میوه، سبزیجات و بعضی دیگر از مواد غذایی می‌توان مورد استفاده قرار داد. با استفاده از این دستگاه به راحتی و ظرف چند دقیقه می‌توان سبزی یا میوه خشک آماده کرد و دیگر مانند گذشته نیازی به اختصاص وقت زیاد برای این کار نیست. دستگاه میوه خشک کن در انواع و اندازه‌های مختلف در بازار ارائه شده که برخی از آن‌ها برای مصارف خانگی و برخی دیگر برای فروشگاه‌ها  مناسب هستند. هرکدام با توجه به ظرفیتی که برای آن در نظر گرفته قیمت این دستگاه میوه خشک کن نیز متفاوت می‌باشد. اطلاعات کامل‌تری در رابطه با قیمت و نحوه خرید دستگاه میوه خشک کن در سایت آتلانتیس مچینری ارائه شده که از طریق ارتباط با مشاوران این سایت می‌توانید جزئیات کامل تری را در مورد دستگاه میوه خشک کن کسب کنید.

دستگاه خمیر گیر

دستگاه خمیرگیر چه کاربردی دارد؟

دستگاه خمیر گیر یکی از ضروری‌ترین ابزار و دستگاه‌های مورد استفاده در هتل‌ها، نانوایی‌ها و کارگاه‌های شیرینی‌پزی محسوب می‌شود. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان خمیری در حجم زیاد تهیه کرد. با توجه به این که معمولا در نانوایی‌ها و کارگاه‌های شیرینی‌پزی به حجم زیاد خمیر نیاز است وجود دستگاه‌‌های خمیر گیر ضروری است. دستگاه خمیرگیر بر‌اساس نوع مصرف و اندازه آن به دو نوع خانگی و صنعتی تقسیم می‌شود که با توجه به ظرفیت و نوع دستگاه خمیرگیر ابعاد آن‌ها از ۸ تا ۱۸۰ کیلوگرم متغییر است. هرکس می‌تواند با توجه به نیاز و مقدار مصرف خود دستگاه با ابعاد مناسب تهیه کند. برای خرید این دستگاه‌ها می‌توان به صورت حضوری به فروشگاه‌ها مراجعه کرد و هم به صورت آنلاین سفارش خود را انجام دهید. نکته قابل ذکر این که قیمت این دستگاه‌ها با توجه به اندازه و ابعاد آن و این که از نوع صنعتی می‌خواهید یا از نوع  خانگی قیمت آن متغیر خواهد بود. لذا برای تهیه بهترین نوع دستگاه خمیر گیر با قیمت مناسب توصیه می‌کنیم به سایت آتلانتیس مچینری وارد شوید و علاوه بر اطلاع از انواع دستگاه خمیر گیر از قیمت و نحوه خرید این دستگاه مطلع شوید.

دستگاه سلفون کش

دستگاه سلفون کش چه کاربردی دارد؟

برای نگهداری بهداشتی و طولانی مدت محصولات و مواد غذایی باید این مواد را با استفاده از روکش بسته بندی و نگهداری کرد. انوع مختلفی از دستگاه‌های بسته بندی در بازار عرضه شده است که هر کدام برای نوع خاصی از بسته بندی مناسب هستند. نمونه‌ای از پرکاربردترین ابزارهای بسته بندی دستگاه به نام سلفون کش می‌باشد با نام سلفون استرچ در بازار عرضه شده است. دستگاه‌های سلفون کش برای بسته بندی انواع سبزیجات، شیرینی جات، انواع مواد غذایی و محصولات خوراکی استفاده می‌شود. دستگاه سلفون کش هم برای مصارف خانگی کاربرد دارد و هم برای کارگاه‌های خانگی و مشاغلی که برای بسته بندی محصولات نیاز به چنین دستگاهی دارند. مشاغلی از جمله، تولید میوه و سبزیجات خشک، شیرینی و کیک، سالن‌های پرورش قارچ و بسیاری دیگر از مشاغل بسیار پرکاربرد هستند. برای مصارف خانگی هم دستگاه‌های سلفون کش در ابعاد کوچک‌تری وجود دارد که می‌توان از آن استفاده کرد.

سخن آخر

دستگاه‌ها و ابزار متنوع با کارایی‌های مفید در بازار هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان بسیاری از کارها را در کمترین زمان ممکن و به راحتی تمام انجام داد. در این متن به معرفی مختصری در رابطه با دستگاه میوه خشک کن، دستگاه خمیر گیر و دستگاه سلفون کش ارائه کردیم، اما در سایت آتلانتیس مچینری اطلاعات کامل‌تری در رابطه با این دستگاه‌ها ارائه شده و چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید برای اطلاعات کامل‌تر به سایت آتلانتیس مچینری  وارد شوید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: