کد خبر: ۵۴۷۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲

۲ مرد جوان که سودای مهاجرت به اروپا را داشتند اسیر دام مخوف آدم‌ربایی شدند.

به گزارش شفاف، تیر ماه جاری، رسیدگی به پرونده آدم‌ربایی و ضرب و جرح 2 مرد افغانستانی و پاکستانی در دستور کار محمدامین تقویان بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم‌جنایی قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی بازپرس پرونده مشخص کرد، 2 مرد جوان که قصد مهاجرت به اروپا را داشتند با یک گروه در فضای مجازی آشنا شدند و پس از مذاکرات اولیه، در منطقه چهاردیواری تهران سوار خودرو متهمان شدند و به سمت ماکو حرکت کردند.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، مالباختگان پس از حضور در ماکو توسط اعضای همان گروه با چشمانی بسته مکانی نامعلوم ربوده شدند و هدف ضرب و جرح شدید و آزار و اذیت قرار گرفتند.

در ادامه بر اساس ادعای شاکیان که مقرون به واقعه بوده است مشخص شد، متهمان پس از ضرب و جرح شدید، از 2 مرد جوان درخواست پول کردند و قصد برداشتن کلیه مردان جوان را با عمل جراحی داشته‌اند.

مالباختگان پس از مواجه با قصد هولناک آدم‌ربایان در ماکو با پرداخت پول زیاد آزاد شدند و پس از حضور در تهران برای تنظیم شکایت به دادسرای امور جرائم‌جنایی مراجعه کردند.

به گزارش شفاف، تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده توسط محمدامین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و کارآگاهان پلیس آگاهی برای کشف ابعاد پنهان پرونده وارد عمل شده‌اند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: