کد خبر: ۵۴۷۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴

مربی تیم فوتبال مس کرمان اعلام کرد چند بازیکن باتجربه و خارجی به تیم اضافه خواهند شد.

به گزارش شفاف، محمود محمودی‌نیا در نشست هم‌اندیشی مسئولان سازمان لیگ با تیم‌های لیگ برتری اظهار داشت: برگزاری چنین جلساتی پیش از شروع مسابقات خیلی مهم است. در این جلسه نمای کلی از شروع مسابقات داده شد تا تیم‌‌ها را آماده کنیم. اردو‌های تیم ملی و جام جهانی از چالش‌های لیگ امسال است که با برنامه پیشنهادی سازمان لیگ و نظارت و پیشنهادات سرمربیان و مربیان امیدواریم برنامه‌ریزی خوبی برای لیگ داشته باشیم.

وی درباره وضعیت کادر فنی مس و نقل‌وانتقلات گفت: دو سه روزی است که باشگاه با حضور فرزاد حسین‌خانی کار نقل‌وانتقالات را شروع کرده است. در فاز اول در حال تمدید قرارداد با بازیکنان قبلی هستیم و در روز‌های آینده سعی می‌کنیم تیم را تقویت کنیم.

مربی مس کرمان درباره بودجه این باشگاه، تصریح کرد: هنوز بودجه قطعی اعلام نشده است، ولی تا حدودی چارچوب تعیین می‌شود. شرکت مس همیشه حمایت خوبی از مس کرمان، مس رفسنجان و مس شهر بابک خواهد داشت و مردم کرمان قطعاً انتظار دارند تیم با شرایط خوبی راهی لیگ برتر شود. باید از ظرفیت‌های بومی استفاده کنیم، ولی در فوتبال حرفه‌ای بازیکنان غیربومی نیز کمک می‌کنند. بازیکنان باتجربه لیگ برتر و همچنین بازیکنان خارجی به ما اضافه می‌شوند تا با داشته‌هایی که از قبل داشته‌ایم تیم خوبی را راهی مسابقات کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: