کد خبر: ۵۴۷۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴

سرمربی مس رفسنجان معتقد است تصویب قانون سقف قراردادها می‌تواند روش‌های نامعقول دیگری را در فوتبال کشورمان باب خواهد کرد.

به گزارش شفاف، محمد ربیعی پس از برگزاری نشست هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتری با سازمان لیگ اظهار داشت: به هر حال تقویم مسابقات را با توجه به برنامه اسکوچیچ مورد بررسی قرار دادیم و همه هم نظر و ایده خودشان را دادند. ان‌شاءالله سازمان لیگ هم بهترین تصمیم را بگیرد. سهیل مهدی نیز برنامه‌ خودش را ارائه و تقویمی که با توجه به برنامه بازی‌های فیفادی و مسابقات جام جهانی و برنامه اسکوچیچ تنظیم شده است را مطرح کرد.

وی ادامه داد: در مورد مس رفسنجان هم اجازه دهید ما کارهای‌مان را تا حدودی انجام دهیم و بعد صحبت کنیم. از فردا هم تمرینات مس شروع می‌شود.

سرمربی مس رفسنجان درباره غیبت اکثر سرمربیان لیگ برتری در نشست هم‌اندیشی امروز توضیح داد: این نامه‌ای بود که به باشگاه‌ها ارسال شده بود و ما تمکین کردیم.

ربیعی در مورد قانون سقف قراردادها و اینکه آیا به نظرش این قانون می‌تواند مفید باشد یا خیر، گفت: درباره همین مسئله هم یکسری طرح‌ها و پیشنهادات امروز اعلام شد. این مسائل کلان و مدیریتی است، به نظر من هر چیزی که بتواند به مدیریت یک داستان کمک کند، خوب است. به نظرم این موضوع روش‌های نامعقول دیگری را کنارش می‌آورد. ما باید اصل موضوع را درست کنیم و بگوییم چه شد که قیمت به یکباره اینطور افزایش پیدا کرد. به نظرم اگر یکسری از راه‌حل‌هایی را که امروز مطرح شد، اعمال می‌کردند شاید اینقدر قیمت‌ها بالا نمی‌رفت.

وی درباره تمدید قرارداد منشا و شایعاتی که پیرامون رقم بالای قرارداد او مطرح می‌شود، تصریح کرد: اگر منشا موافق باشد حاضر به انتشار قرارداد هستیم. ارتباط خوبی بین ما برقرار است و فکر می‌کنم خیلی کمتر از پیشنهاداتی که از جاهای دیگر داشت با ما تمدید کرد، آنهم به خاطر شرایطی بود که فصل گذشته در تیم‌مان داشت. من با او کلاً سه دقیقه صحبت کردم و قراردادش را تمدید کرد. ان‌شاءالله امسال هم سال خوبی داشته باشد.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این پرسش که «آیا لیگ برتر در همان تاریخ 20 مرداد شروع خواهد شد؟»، توضیح داد: این طرح پیشنهادی سازمان لیگ بود. این ایده خوبی بود که با مربیان تیم‌ها بنشینند و بررسی کنند. به هر حال یکسری نقطه نظرات مطرح و قرار شد تا روز سه‌شنبه آقای مهدی برنامه لیگ را اعلام کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: