کد خبر: ۵۴۷۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۱

در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چگونه عکس یا ویدئوهای اینستاگرام خود را در شبکه‌های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید.

اگر کاربر اینستاگرام باشید ممکن است  بخواهید تصاویر یا ویدئو‌های خود در شبکه‌های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید. به همین منظور در ادامه به شما آموزش می‌دهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

به گزارش شفاف، برای اشتراک‌گذاری عکس‌های اینستاگرام با سایر شبکه‌های اجتماعی، باید آن حساب‌ها را با صفحه شخصی خود در این شبکه اجتماعی پیوند دهید. ابتدا به تنظیمات اینستاگرام خود رفته گزینه حساب را انتخاب کرده و بر روی اشتراک گذاری با سایر برنامه‌ها ضربه بزنید. در این مرحله حسابی که می‌خواهید پیوند دهید انتخاب و اطلاعات ورود خود را وارد کنید. 

اینستاگرام

پس از انتخاب یک شبکه، از شما دعوت می‌شود که آن را به اینستاگرام پیوند دهید. عکس خود را در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید. اکنون می‌توانید آن را طوری تنظیم کنید که وقتی عکس شما در اینستاگرام پست می‌شود، در سایر حساب‌های مجازی همچون توئیتر و فیسبوک  نیز پست شود. علاوه بر این قابلیت، پس از ویرایش پست، می‌توانید  انتخاب کنید که عکس یا ویدئوخود را در کدام شبکه به اشتراک بگذارید.

تنظیمات پیشرفته را در صفحه پست جدید انتخاب کنید، می‌توانید به طور خودکار تمام عکس‌های خود را در فیسبوک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: