کد خبر: ۵۴۷۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲

اسطوره باشگاه رم به نزدیک شدن هافبک ایتالیایی این تیم به درهای خروجی المپیکو برای پیوستن به رقیب تورینی واکنشی خونسردانه نشان داد.

به گزارش شفاف، انتشار خبر جدایی قریب‌الوقوع نیکولو زانیولو از تیم فوتبال رم برای پیوستن به یوونتوس، موجی از نارضایتی در میان هواداران تیم پایتخت به وجود آورد. به هر حال این بازیکن ملی‌پوش یکی از مهره‌های تأثیرگذار رم بوده که فصل گذشته عملکرد نسبتاً قابل قبولی ارائه کرد. با این حال گویا ژوزه مورینیو سرمربی جالوروسی خیلی نسبت به نگه داشتن این بازیکن 22 ساله اصرار ندارد.

فرانچسکو توتی اسطوره باشگاه رم نیز موضع مورینیو را دارد و خیلی نگران جدایی زانیولو از جالوروسی نیست. او درحاشیه یک مراسم ورزشی در رشته پدل در بولونیا، درباره بازیکنی که گفته می‌شود رم با قیمتی زیر 50 میلیون یورو حاضر به فروش او نیست، گفت:« ناراحت از رفتن زانیولو به یوونتوس؟ نه به هیچ وجه چون اگر چنین اتفاقی هم رخ دهد باشگاه یک بازیکن دیگر که به همین اندازه خوب باشد را خواهد خرید.

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا , تیم فوتبال رم ایتالیا , سری A ,

زانیولو تا سال 2024 با رم قرارداد دارد و مذاکرات برای تمدید قرارداد او تا الان نتیجه‌ای نداشته است. او بازیکنی است که فصل گذشته در قهرمانی رم در لیگ کنفرانس اروپا تأثیر بسزایی داشت، چرا که در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی مقابل تیم بودوگلیمت هت‌تریک کرد و تنها گل بازی فینال را هم مقابل فاینورد به ثمر رساند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: