کد خبر: ۵۴۷۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان تاکید کرد که با تصمیم او، نداع زارع به عنوان مربی در کنار ملی‌پوشان در روسیه خواهد بود و در بازگشت مجددا با تیم ملی فعالیت خود به عنوان سرمربی ادامه خواهد داد.

به گزارش شفاف، مینو مداح در گفت و گویی، در خصوص عدم همراهی تیم ملی تکواندو در سفر به روسیه برای برگزاری اردوی مشترک با این کشور اظهار داشت:  خودم تصمیم گرفتم در این سفر ندا زارع همراه تیم برود؛ چرا که ایشان نیاز دارد در کنار بزرگسالان تجربه بیشتری کسب کند. در ابتدا قرار بود خودم بروم، اما در ادامه جلسه‌ای با کادرفنی داشتم و تصمیم گرفتم ایشان همراه تیم باشد و انشالله در بازگشت مجدداً همراه تیم خواهم بود. 

وی در پاسخ به این سوال که ناراحتی او از عدم انتخاب به عنوان بهترین سرمربی مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا در این عدم همراهی تاثیرگذار نبوده است، گفت: نه اصلاً، البته آن مسائل باعث دلخوری من شد، اما در گذشته نیز گفتم که تکواندو خانواده من است و ما در این خانواده زندگی می‌کنیم. اتفاقاتی شاید در این خانواده بیفتد و منجر به دلخوری شود، اما همراهی ندا زارع با تیم ملی، تصمیم من بود و به امید خدا در خدمت تیم ملی هستم و اگر قرار بود نباشم با قدرت می‌گفتم، چرا که با هیچ کسی، حتی تیم ملی تعارف ندارم. 

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان راجع اینکه زارع با او در ارتباط خواهد بود، تصریح کرد: باید این اتفاق بیفتد. این کمپ خیلی از لحاظ تجربی به درد بچه‌های ما خواهد خورد. در بازگشت نیز پس از چند روز استراحت، دوباره اردوهای خود را در محل خانه تکواندو آغاز می‌کنیم. 

مداح در پاسخ به این سوال که بهتر نبود در کنار ملی‌پوشان باشد تا بهره بیشتری از این اردو ببریم، گفت: هر چقدر کادرفنی من تجربه کسب کند و علاوه بر اتحاد و همدلی از لحاظ تجربی نیز قوی‌تر باشد،  به نفع تیم است. مطمئن باشید تصمیمی که گرفته می‌شود با در نظر گرفتن همه موارد و به نفع تیم است و هیچ وقت به ضرر تیم تصمیم گرفته نخواهد شد. ضمن اینکه با ایشان در ارتباط هستم و همه موارد در نظر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: