کد خبر: ۵۴۷۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱

مدیر فنی، ورزشی کمیته ملی پارالمپیک از اعزام ورزشکاران کشورمان در سه رشته پارالمپیکی برای شرکت در بازی‌های کشورهای اسلامی قونیه خبر داد.

به گزارش شفاف، سعید سلگی، مدیر فنی، ورزشی کمیته ملی پارالمپیک در گفت‌وگو با روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک افزود: بازی‌های قونیه پنجمین دوره از بازی‌های کشورهای اسلامی و اولین دوره‌ای است که رشته های پارالمپیکی نیز در آن حضور دارند.

مدیر فنی، ورزشی کمیته ملی پارالمپیک خاطرنشان کرد: شنا، تنیس روی میز و تیراندازی با کمان سه رشته‌ای هستند که به نمایندگی از ورزش پارالمپیک ایران در این رویداد شرکت می‌کنند.

وی افزود: در رشته شنا 5 نماینده (آقایان)، در رشته تنیس روی میز 8 نماینده (4 خانم و 4 آقا) و در رشته تیراندازی با کمان 11 نماینده ( 4 خانم و 7 آقا) شرکت خواهند داشت.

سلگی گفت: با توجه به اینکه این بازی ها اولین تجربه حضور رشته های پارالمپیکی در بازی های کشورهای اسلامی محسوب می‌شود. بر این اساس ارزیابی فنی دقیقی از رقبا وجود ندارد، اما سعی بر این شد با توجه به ارزیابی سطح فنی کشورهای اسلامی که امکان شرکت در این بازی ها را خواهند داشت‌، افرادی انتخاب شوند که از شانس کسب مدال برخوردار باشند و امیدواریم اولین حضورمان در این رویداد با کسب موفقیت همراه باشد.

نمایندگان کشورمان از 16 تا 24 مرداد ماه سال جاری در رقابت‌های پنجمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی حضور خواهند یافت.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: