کد خبر: ۵۴۷۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱

وزیر ورزش و جوانان گفت: ما بیش از پنج هزار شهید ورزشکار و ۱۳۵ نفر شهید مدافع حرم دایم.

به گزارش شفاف، حمید سجادی در حاشیه مراسم تشییع دو تن از شهدای گمنام دفاع مقدس در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب گفت: تشییع شهدا، واقعا انجام وظیفه است و کوچکترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم. صد درصد با رفتار و اعمال‌مان، اعتقادمان و کارهای انقلابی و کم نگذاشتن شاید بتوانیم ادای دین کنیم در ادامه راهی که این عزیزان رفتند و امنیت و برکت را برای ما گذاشتند.

وی افزود: خدا را شکر نعمت بزرگ حضور  در خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران را داریم و به برکت حضور بزرگان، رهبر معظم انقلاب، رئیس جهور و سرای سه قوا  و همه کسانی که عاشق این مملکت هستند این نعمت وجود دارد. خدا را شکر در این کشور و زندگی می‌کنیم. به برکت وجود این عزیزان؛ آن‌هایی که رفتند و برای ما ردپای خوبی گذاشتند. کسانی که رفتند راه را باز می‌کنند تا ما ادامه دهیم. این کوچکترین کاری بود که می‌توانستیم انجام دهیم. ان‌شاءالله تا جان در بدن داریم بتوانیم نوکری کنیم و میزبان شایسته‌ای برای این عزیزان باشیم. به نسل امروز و فردا هم یادآوری کنیم که اگر امروز ورزش می‌کنید مدیون چه کسانی هستید.

وزیر ورزش و جوانان گفت: ما بیش از پنج هزار شهید ورزشکار و 135 نفر شهید مدافع حرم دایم. روحشان شاد. خوشحالم که پرچم ورزش بالاست و در همه زمینه‌ها ورزش بوده است. ان‌شاءالله این راه ادامه خواهد داشت و ما اجازه گرفتیم تا در صورت امکان در شیرودی و آزادی هم میزبان این عزیزان باشیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: