کد خبر: ۵۴۸۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۲

پایگاه اطلاع‌رسانی جدید سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با هدف معرفی کتاب‌های منتشر شده و اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های فرهنگی انتشارات این نهاد راه‌اندازی شد.

به گزارش شفاف، این پایگاه با هدف معرفی کتاب‌های منتشر شده جهاددانشگاهی و اطلاع رسانی از فعالیت‌های فرهنگی انتشارات جهاددانشگاهی و ارائه خدمات علمی و فرهنگی به دانشجویان و اساتید راه‌اندازی شده است.

 این پایگاه شامل بخش‌های بانک کتاب، شعب و فروشگاه‌ها، رویدادها، اخبار، چند رسانه‌ای، نوشتار فرهنگ، پیشنهاد چاپ و ... است.

دراین پایگاه اطلاعات بیش از ۱۱ هزار عنوان کتاب منتشر شده انتشارات جهاددانشگاهی از سال ۱۳۵۹ تا کنون ثبت شده و در دسترس  عموم قرار دارد. همچنین تازه‌های نشر انتشارات جهاد دانشگاهی قابل مشاهده است.

در بخش رویدادها، اطلاعات رویدادهای فرهنگی انتشارات جهاددانشگاهی مانند جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی، جشنواره ملی پایان‌نامه سال، جشنواره کتاب و پایان‌نامه سه دقیقه‌ای و کنفرانس بین‌المللی نشر قابل دسترس است. همچنین ثبت نام و ارسال آثار در این رویدادها از طریق این سامانه انجام می‌شود.

در این پایگاه خدمات چاپ کتاب از طریق لینک پیشنهاد چاپ کتاب ارائه می‌شود. برگزاری مسابقات کتابخوانی و دسترسی به متن کامل مجلات نوشتار از دیگر امکانات این سایت است.

بخش چند رسانه‌ای شامل گزارش تصویری، فیلم و صوت از برنامه‌ها و فعالیت‌های انتشارات  جهاددانشگاهی است.  

به نقل از جهاد دانشگاهی، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://isba.ir از این پایگاه دیدن کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: