کد خبر: ۵۴۸۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵

سرمربی تیم والیبال اسلوونی گفت: تیم ملی ایران را از ۴ هفته پیش در برزیل تحت نظر داشتیم، این تیم پیشرفت خوبی داشته‌ و فرم خود را ارتقا داده‌ است.

به گزارش شفاف، مارک لبدیف پس از شکست 3 بر صفر شاگردانش مقابل ایران در لیگ ملت‌های 2022 اظهار داشت: بازی سختی داشتیم. البته که بازی بسیار مهمی بود و نقش اساسی در صعود به مرحله بعدی این مسابقات داشت. هر دو تیم سعی داشتند با انگیزه بالایی در این مسابقه بازی کنند.

سرمربی تیم والیبال اسلوونی افزود: در ست اول هر دو تیم، والیبال را در سطح بالایی ارائه کردند. در این ست توانستیم سرویس‌های بسیار قدرتمند تیم ایران را به خوبی کنترل کنیم. همچنین در بخش سرویس نیز عملکرد خوبی داشتیم و سرویس های خوبی را روانه زمین تیم ایران کردیم.

لبدیف تصریح کرد: در عین حال فکر می‌کنم سه فرصت در توپ‌های برگشتی را از دست دادیم ولی از توپ‌های اول خود به خوبی استفاده کردیم. پیروزی در ست نخست به ما بسیار نزدیک بود و همانطور که مشاهده کردید 26 بر 24 نتیجه ست را واگذار کردیم. در ادامه فکر می‌کنم کمی از انرژی خود را از دست دادیم.

سرمربی تیم ملی والیبال اسلوونی در پایان گفت: تیم ملی ایران امروز بسیار عالی بازی کرد. آن‌ها را از چهار هفته پیش در برزیل تحت نظر داشتیم. پیشرفت خوبی داشته‌اند و فرم خود را ارتقا داده‌اند. همچنین توانستند در مقابل تیم لهستان به پیروزی برسند که اصلا کار آسانی نیست. در مجموع بازیکنان ایران والیبال خوبی ارائه می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: