کد خبر: ۵۴۸۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵

رقابت‌های روز چهارم از مسابقات قهرمانی کشور بوکس جوانان، عصر امروز (جمعه – ۱۷ تیرماه) در سالن "شهید بهشتی" برگزار شد.

به گزارش شفاف، سی و یکمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور جوانان با حضور 201 نفر به مناسبت دهه امامت و ولایت، از روز سه‌شنبه – 14 تیرماه در سالن "شهید بهشتی" مشهد آغاز و فردا (شنبه – 18 تیرماه) به پایان می‌سد.

این رقابت‌ها در 13 وزن 48، 51، 54، 57، 60، 63.5، 67، 71، 75، 80، 86، 92 و 92+ کیلوگرم با حضور بوکسورهایی از سراسر کشور و برابر قوانین بین‌المللی در سه راند سه دقیقه‌ای و با یک دقیقه استراحت بین راندها در حال برگزاری است.

امروز (جمعه – 17 تیرماه) با برگزاری رقابت‌های مرحله نیمه‌‌نهایی، بوکسورهای فینالیست مشخص شدند.

فینال این دوره از رقابت‌ها، فردا (شنبه - 18 تیرماه) برگزار خواهد شد.

نتایج کسب شده در این روز به شرح زیر است:

وزن 48 کیلوگرم:
امید محبی مقدم (خراسان رضوی) – مبین مولانایی (کردستان)/ برنده محبی مقدم
مرتضی ریگی (سیستان و بلوچستان) – علی پوشنه (مازندران)/ برنده ریگی

فینال: امید محبی مقدم (خراسان رضوی) - مرتضی ریگی (سیستان و بلوچستان)

وزن 51 کیلوگرم:
محمد کدیور (تهران) –  مسعود عزیزپور (اردبیل)/ برنده کدیور
صدرا صفری (کرمانشاه)- ابوالفضل خانی (سیستان و بلوچستان)/ برنده صفری

فینال: محمد کدیور (تهران) - صدرا صفری (کرمانشاه)

وزن 54 کیلوگرم:
علی حضرتی (آذربایجان‌ غربی) - مصطفی رسنی مقدم (خراسان‌ جنوبی)/ برنده رسنی مقدم
نیما بیاتی (تهران) - مهرداد حسنی‌کوچک (چهارمحال و بختیاری)/ برنده بیاتی

فینال: مصطفی رسنی مقدم (خراسان‌جنوبی) - نیما بیاتی (تهران)

وزن 57 کیلوگرم:
علی‌اصغر افشاری (اصفهان) - امیرحسین اللهیاری (زنجان)/ برنده افشاری
محمدجواد عزیزنژاد (مازندران) – حمیدرضا صنیعی (آذربایجان‌ غربی)/ برنده صنیعی

فینال: علی‌اصغر افشاری (اصفهان) - حمیدرضا صنیعی (آذربایجان‌ غربی)

وزن 60 کیلوگرم:
آرمان عبادی (توابع تهران) - محمدامین روستایی (همدان)/ برنده روستایی
صادق عزیزیان (اصفهان)- امیرحسین پیشرو (مازندران)/ برنده پیشرو

فینال: محمدامین روستایی (همدان) - امیرحسین پیشرو (مازندران)

وزن 63.5 کیلوگرم:
محمد پارسی (خراسان رضوی) - علی بختیاری‌نژاد (تهران)/ برنده پارسی
امیررضا حقانی (توابع تهران) - امید ذوالقرنین (زنجان)/ برنده حقانی

فینال: محمد پارسی (خراسان رضوی) - امیررضا حقانی (توابع تهران)

وزن 67 کیلوگرم:
محمدسینا مرتضوی (خراسان‌رضوی) – علیرضا امیری (کرمانشاه)/ برنده مرتضوی
سبحان پرتابیان (خوزستان) – ابوالفضل شعبانی (تهران)/ برنده شعبانی

فینال: محمدسینا مرتضوی (خراسان‌رضوی) - ابوالفضل شعبانی (تهران)

وزن 71 کیلوگرم:
پویا نوری (آذربایجان‌ غربی) - پارسا خاسکی (مازندران)/ برنده خاسکی
حسین الله‌یاری (زنجان) – سیدامیر حسین‌پور (خوزستان)/ برنده حسین‌پور

فینال: پارسا خاسکی (مازندران) - سیدامیر حسین‌پور (خوزستان)

وزن 75 کیلوگرم:
سیدعلی هاشمی‌نسب (خوزستان) - ابوالفضل دانا (آذربایجان‌ غربی)/ برنده دانا
میررضا مصطفوی (آذربایجان‌ شرقی) - عارف دودمان (بوشهر)/ برنده مصطفوی

فینال: ابوالفضل دانا (آذربایجان‌ غربی) - میررضا مصطفوی (آذربایجان‌ شرقی)
 
وزن 80 کیلوگرم:
امیرمحمد رییسیان (خراسان رضوی) - امیر کلوندی (البرز)/ برنده کلوندی
حسین کردلو (زنجان) - محمدمهدی کاوه  (چهارمحال و بختیاری)/ برنده کردلو

فینال: امیر کلوندی (البرز) - حسین کردلو (زنجان)

وزن 86 کیلوگرم:
علی علی‌اکبری (گلستان) - پوریا اسماعیلی گودرزی (لرستان)/ برنده اسماعیلی گودرزی
ابوالفضل شرف بیانی (کردستان) - مهدی پدیدار (اصفهان)/ برنده پدیدار

فینال: پوریا اسماعیلی گودرزی(لرستان) - مهدی پدیدار (اصفهان)

وزن 92 کیلوگرم:
امیرحسین احمدی (خراسان‌رضوی) – امیرحسین اسکندرنژاد (آذربایجان‌ شرقی)/ برنده اسکندرنژاد
آریان سعیدپناه (کردستان) - امیررضا مصطفوی (گلستان)/ برنده سعیدپناه

فینال: امیرحسین اسکندرنژاد (آذربایجان شرقی) - آریان سعیدپناه (گلستان)

وزن 92+ کیلوگرم:
 ابوالفضل شیرمحمدی (آذربایجان‌غربی) - سیدیوسف موسوی (تهران)/ برنده شیرمحمدی
 سهند رومیانی (لرستان) –  رضا خلیل‌زاده (گیلان)/ برنده خلیل‌زاده

فینال: ابوالفضل شیرمحمدی (آذربایجان غربی) - رضا خلیل‌زاده (گیلان)
 

 
انتهای پیام/
منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: