کد خبر: ۵۴۸۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷

مسابقات انتخابی تیم ووشو جوانان کشورمان و قهرمانی کشور در این رده سنی به پایان رسید.

به گزارش شفاف، رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم جوانان که از صبح روز گذشته (پنجشنبه) در آکادمی ملی ووشو آغاز شد بود، عصر امروز (جمعه) با معرفی نفرات برتر اوزان مختلف ساندا و فرم‌های تالو به اتمام رسید.

براساس این گزارش، در وزن 48 کیلوگرم علیرضا مقصودی از بوشهر به مقام نخست دست یافت، امیرمحمد لموچی از خوزستان دوم شد و ابوالفضل بالنده از کهگیلویه و بویراحمد و سیدمحمدحسن ابراهیمی مقدم از خراسان شمالی به‌صورت مشترک سوم شدند.

رضا خورشیدی از بوشهر در وزن 52 کیلوگرم با برتری مقابل تمام حریفانش قهرمان شد. در این وزن مهران مهرانی از هرمزگان به مقام دومی بسنده کرد و شعیب صفرزئی از سیستان و بلوچستان و سیدعلی حسینی از خوزستان در رده سوم مشترک جای گرفتند.

همچنین در رقابت‌های وزن 56 کیلوگرم، علی علی‎‌بابایی از چهارمحال و بختیاری به مقام نخست دست یافت، امیرارسلان رحیمی از سمنان دوم شد و سیدمهدی عمادی از مازندران و امیرحسین همتی از مرکزی مشترکاً سوم شدند.

میکائیل علی‎زاده از مرکزی و امید اقبالی‌نسب از کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب در وزن 60 کیلوگرم اول و دوم شدند. میلاد عسگری‌زاده از اصفهان و علی فتوحی از قزوین هم در رتبه سوم مشترک جای گرفتند. در وزن 65 کیلوگرم نیز عرفان محرمی از اردبیل به مقام نخست رسید. رامین رضایی از فارس دوم شد و محمدحسن میرخانی از بوشهر و آرین افرازملک از قزوین سوم شدند.

در مبارزات وزن 70 کیلوگرم ابراهیم اشکور فرجی از گلستان قهرمان شد. شایان رضایی از کرمانشاه در رتبه دوم ایستاد و ابوالفضل سرحدی از سیستان و بلوچستان و آروین فرجی از کردستان به‌صورت مشترک در رده سوم جای گرفتند.

این نتایج در حالی رقم خورد که در وزن 75 کیلوگرم سهیل موسوی از مازندارن به‌عنوان نخست دست یافت. محمدمهدی قناعتی از گیلان دوم شد و امیرسالار اسمعیلی از زنجان و امیرحسین کردی از قزوین مشترکاً سوم شدند. در  پیکارهای وزن 80 کیلوگرم هم کسری لورائی از مازندران و محسن حق‌وردی از کرمان به ترتیب اول و دوم شدند و شروین علیجانی از لرستان و سیدعلی میری از کیش در رده سوم ایستادند.

در مسابقات تالو نیز نتایج به تفکیک فرم‌ها به شرح ذیل حاصل شد:

چیانگ شو:
1- ابوالفضل قره‌باغی از زنجان
2- امیرحسین باقرزاده همائی از قشم
3- پویا حاتمی از اصفهان
4- محمدحسن حامدی از تهران

تای چی شان:
1- رضا جعفری از قشم
2- ماهان امیری از گلستان
3- امیرحسین عباسی از گلستان
4- عرفان رجایی از خراسان رضوی

جین شو:
1- ابوالفضل قره‌باغی از زنجان
2- محمدحسن حامدی از تهران
3- پویا حاتمی از اصفهان
4- محمدمهدی عبدالملکی از قم

نن دائو:
1- شاهین بنی‌طالبی از اصفهان
2- عرفان اعتضادجبلی از خراسان رضوی
3- بنیامین تنی از هرمزگان
4- محمدپارسا مددی کرمانشاه

چانگ چوان:
1- ابوالفضل قره‌باغی از زنجان
2- حسین قبله‌نما از گیلان
3- ایلیا محمدخانی از زنجان
4- رضا سیاه مشته‌ای از مازنداران

نن چوان:
1- شاهین بنی‌طالبی از اصفهان
2- عرفان اعتضادجبلی از خراسان رضوی
3- امیرعلی میلابی از تهران
4- بنیامین تنی از هرمزگان

تای چی چوان:
1- ماهان امیری از گلستان
2- رضا جعفری از قشم
3- امیرحسین عباسی از گلستان
4- عرفان رجایی از خراسان رضوی

دائوشو:
1- حسین قبله‌نما از گیلان
2- امیرحسین چرزه از هرمزگان
3- ایلیا محمدخانی از زنجان
4- محمدرضا جعفری از کیش

تای چی جین:
1- عرفان رجائی از خراسان رضوی
2- رضا جعفری از قشم
3- امیرحسین عباسی از گلستان
4- رضا ترابیان از چهارمحال و بختیاری

نن گون:
1- شاهین بنی‌طالبی از اصفهان
2- عرفان اعتضادجبلی از خراسان رضوی
3- بنیامین تنی از هرمزگان
4- سینا حسین‌نیا از بوشهر

گوئن شو:
1- حسین قبله‌نما از گیلان
2- امیرحسین چرزه از هرمزگان
3- رضا سیاه مشته‌ای از مازندران
4- ایلیا محمدخانی از زنجان

 
منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: