کد خبر: ۵۴۸۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶

در جریان رقابت های ۵ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا، ۴ نماینده ایران راهی فینال شدند.

به گزارش شفاف، در پایان مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا در بحرین، رضا مومنی در وزن ۵۷ کیلوگرم، حسین محمدآقایی در وزن ۷۰ کیلوگرم، سبحان یاری در وزن ۷۹ کیلوگرم و امیرعلی آذرپیرا در وزن ۹۷ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا مومنی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل  خطیب الآنی از عراق با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز شد و دردور سوم و مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر ولادیسلاو نکاندروف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. مومنی در این دیدار به مصاف مری بازاربایف از قزاقستان می رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم ، محمدعلی عموزاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۱ کشتی را مقابل امیدجان جلال اف از ازبکستان واگذار کرد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، عموزاد از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم حسین محمدآقایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۴ بر ۶ از سد ژاسولان بخولتانوف از قزاقستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر ۸ ظفربک اوتاخانوف از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. محمدآقایی در دیدار پایانی با مولایم یاداو از هند کشتی می گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: