کد خبر: ۵۴۸۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵

مسئول حمل و نقل ستاد مکه مکرمه در حج ۱۴۰۱ از پایان مرحله چهارم حمل و نقل ترددی و انتقال زائران به مشاعر مقدسه خبر داد و گفت: تمامی زائران ایرانی از سرزمین عرفات به منا و مشعرالحرام منتقل شدند.

به گزارش شفاف، ابوالفضل نوفرستی از پایان مرحله چهارم حمل و نقل ترددی و انتقال زائران به مشاعر مقدسه خبر داد و اظهار کرد: تمامی زائران ایرانی از سرزمین عرفات به منا و مشعرالحرام منتقل شدند.

وی گفت: از غروب امروز جمعه نهم ذی‌الحجه عملیات انتقال 39 هزار و 650 زائر ایرانی از عرفات به منا و مشعرالحرام آغاز شد که ساعاتی قبل (نزدیک به 24 بامداد) این عملیات بزرگ خاتمه یافت.

مسئول حمل و نقل ستاد مکه مکرمه در حج 1401 با بیان اینکه هیچ زائر ایرانی در عرفات حضور ندارد، افزود: در این مرحله از عملیات نقل ترددی 150 دستگاه اتوبوس کار انتقال تمامی زائران از عرفات را انجام دادند و خوشبختانه این روند بر اساس زمان‌بندی و نظم به خوبی انجام گرفت.

نوفرستی تصریح کرد : 18 هزار و 300 زائر ایرانی به منا انتقال یافتند و سایر زائران نیز امشب را به مزدلفه منتقل شدند و طلوع صبح فردا به صورت پیاده به منا رهسپار می‌شوند تا فردا تمامی زائران در منا هستند.

وی تاکید کرد: عملیات نقل ترددی به خوبی و با همکاری و برنامه‌ریزی دست‌اندرکاران با نظم و زمان‌بندی مناسب صورت گرفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: