کد خبر: ۵۴۸۲۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰

رییس کمیته ملی المپیک گفت: سه روز قبل از اعزام اعلام کردند بلیت را برایشان تهیه کنیم که بالای سه هزار دلار بود.

به گزارش شفاف رضا صالحی امیری در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی هندبال در جمع خبرنگاران در مورد اینکه قرار بود کمیته ملی المپیک بلیت تیم ملی بسکتبال را برای حضور در کاپ آسیا تهیه کند، بیان کرد: این مسائل ارزش خبری ندارد چرا که همه فدراسیون ها مورد حمایت کمیته ملی المپیک هستند هر چه در توان مالی ما باشد فدراسیون‌ها را مورد حمایت قرار می‌دهیم.پارسال ۴۱۲ هزار دلار برای بلیت  و ۴۳۲ هزار دلار نیز در سه ماه اول امسال برای بلیت فدراسیون‌ها هزینه کردیم. هر چه در توان ما باشد چه ریالی و ارزی برای همه فدراسیون ها بدون استثنا انجام می دهیم.

او افزود: ممکن است در شرایط خاصی منابع محدود باشد ولی منابع بیاید پرداخت می کنیم. برای بسکتبال گفتیم رویداد بعدی حمایت انجام می‌دهیم چون سه روز قبل درخواست دادند که بلیت تهیه کنیم و در آن زمان، قیمت بلیت بالای سه هزار  دلار و روز آخر چهار هزار دلار بود. داوری زحمت می کشد و باید قدردان او باشیم. با حضور او فدراسیون سامان پیدا کرده است.

صالحی امیری در مورد کمک به فدراسیون هندبال گفت: یکی از اولویت های کمیته ملی المپیک فدراسیون هندبال است. در چند سال اخیر هندبال را در اولویت قرار دادیم و هر میزانی در توان کمیته بوده، حمایت کرده ایم.

او ادامه داد: ۵۰ درصد بودجه فدراسیون را پرداخت کردیم و ۳۰ هزار دلار برای مربی تصویب کردیم که پرداخت شد. حمایت از هندبال محدود به بودجه مصوب نیست و  کمک به اعزام، استفاده از امکانات آکادمی و کمک به مربیان جزو وظایف قطعی ما است و هندبال را تنها نمی گذاریم و در مشکلات کنار آنها هستیم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: