کد خبر: ۵۴۸۲۱۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۲

رییس کمیته ملی المپیک گفت: با حضور سرمربی نامدار در تیم ملی، انتظار تحول در هندبال بزرگسالان را داریم.

به گزارش شفاف، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی از اردوی تیم ملی هندبال جوانان و بزرگسالان بازدید کرد. 

صالحی امیری در این بازدید گفت: من برای عرض خسته نباشید آمده ام و همه شما در بازی های قونیه خواهید درخشید. به کادرفنی خیر مقدم می گویم و سرمربی تیم، چهره نامدار و بزرگی است و همه از او به نیکی یاد می‌کنند. ما این انتظار را داریم که تحولی در هندبال بزرگسالان ایجاد شود و مطمئنم این اتفاق می افتد.

او ادامه داد: سرعت پیشرفت هندبال در دو سه سال اخیر با حضور پاکدل زیاد شده است و همه همکارانم تصمیم گرفتیم تمام قد در کنار هندبال باشیم و موانع را از پیش روی آن برداریم. باور داریم در بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی می درخشید.

صالحی امیری خطاب به تیم جوانان که باید در مسابقات قهرمانی آسیا بحرین شرکت کند، گفت: در بحرین نتیجه بگیرید یا نه برای ما فرقی ندارد و مهم است است روند رو به رشدی دارید. البته اگر بازی های کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی آسیا جوانان نتیجه گرفتید، پاداش خواهید گرفت. 

شاهو نصرتی لژیونر تیم ملی هندبال گفت: ما همیشه برای تیم ملی ایران جنگیده‌ایم الان هم پول نمی‌ خواهیم اما از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و رسانه ها حمایت می خواهیم. ما هیچ چیزی از فوتبال والیبال کم نداریم.

در پایان لباس تیم ملی که توسط بازیکنان امضا شده بود به رئیس کمیته ملی المپیک تقدیم شد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: