کد خبر: ۵۴۸۲۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۷

تحقیقات درخصوص مرگ مشکوک مرد جوان در شمال تهران توسط تیم جنایی ادامه دارد.

به گزارش شفاف، چندی قبل رسیدگی به پرونده مرگ مشکوک مرد جوانی در یک بیمارستان در دستور کار محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امورجرائم جنایی قرار گرفت.

تحقیقات اولیه حکایت از آن داشت، مرد 27 ساله پس از مصرف مشروبات الکلی به همراه چهار نفر از دوستانش در آرایشگاه خود در منطقه ولنجک، حالش بد شده و پس از انتقال به مرکز درمانی به کام مرگ فرو رفت.

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات، وارد عمل شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند که در ادامه مشخص شد، پسر جوان احتمالا بر اثر مصرف مشروبات الکلی تقلبی متانول (صنعتی) فوت کرده است.

پس از بررسی‌های گسترده، مرد جوانی که شب حادثه مشروب را خریداری کرده بود، به اتهام تسبیب قتل شبه عمد متوفی بازداشت شد و کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور بازپرس پرونده تحقیقات را از سه مرد جوان دیگر که در بزم شبانه حضور داشتند، آغاز کردند.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه، ظهر امروز دوشنبه بیستم تیرماه، افراد حاضر در آرایشگاه مردانه برای تحقیقات تکمیلی در شعبه دوم دادسرای امور جرائم جنایی حاضر شدند.

به گزارش شفاف، تحقیقات در خصوص مرگ مشکوک مرد 27 ساله توسط محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و کارآگاهان پلیس آگاهی برای کشف ابعاد پنهان پرونده وارد عمل شده‌اند.

انتهای پیام/
منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: