کد خبر: ۵۴۸۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک از استقبال گسترده خیرین جهت ذبح دام زنده و نذر قربانی در این مجموعه خبر داد و گفت: در روز عید قربان امسال، یک هزار رأس گوسفند از سوی خیرین و نیکوکاران برای مددجویان آسایشگاه کهریزک ذبح شده است.

به گزارش شفاف، حسین نحوی‌نژاد در گفت و گویی با اشاره به برگزار مراسم روز عید قربان در محل آسایشگاه کهریزک با حضور جمعی از خیرین و هنرمندان اظهار کرد: استقبال خوبی از سوی خیرین و هموطنان در این مراسم صورت گرفت و شاهد کمک‌های خوبی به صورت نقدی و نذر قربانی بودیم و نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی را داشته است.

وی با اشاره به اینکه آسایشگاه کهریزک محلی برای زندگی سالمندان، معلولان و بیماران ام‌اس است، تصریح کرد: برنامه‌ریزی در آسایشگاه به گونه‌ای انجام شده است تا این عزیزان بتوانند در این محل زندگی کنند نه فقط زنده بمانند!

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با اشاره به سابقه نیم قرن فعالیت این مجموعه و فرآیند خدمت‌رسانی به جامعه هدف اضافه کرد: این مجموعه توسط کمک‌های مردمی اداره می‌شود و هموطنان می‌توانند با مراجعه به دفتر آسایشگاه کهریزک در تهران و میدان هفت تیر نسبت به پرداخت کمک‌های خود اقدام کنند.

نحوی‌نژاد با بیان اینکه در طول ماه نیز تعداد قابل توجهی از خیرین به محل آسایشگاه کهریزک مراجعه و نسبت به استحمام این عزیزان اقدام می‌کنند، گفت: در طول سال نیز شاهد حضور مسئول نیکوکار در مجموعه آسایشگاه کهریزک هستیم که از جمله این افراد می‌توان به آقای فتاح رئیس بنیاد مستضعفان اشاره کرد که به عنوان مسئول نیکوکار معرفی شده است و در طول سال چندین بار به آسایشگاه کهریزک مراجعه و کمک‌های قابل توجهی را می‌کند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک از استقبال گسترده خیرین جهت ذبح دام زنده و نذر قربانی در این مجموعه در روز عید قربان خبر داد و گفت: در روز عید قربان امسال، یک هزار رأس گوسفند از سوی خیرین و نیکوکاران برای مددجویان آسایشگاه کهریزک ذبح شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: