کد خبر: ۵۴۸۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال می‌گوید احترامی که باید برای اسکوچیچ بعد از بردن تیم ملی به جام جهانی رعایت می‌شد، اتفاق نیافتاد.

به گزارش شفاف، علیرضا اسدی، عضو پیشین فدراسیون فوتبال در حاشیه ثبت نام برای ریاست فدراسیون فوتبال اظهار کرد: امروز تصمیم گرفتیم که به فدراسیون برویم تا اگر فرصتی باشد، خدمت کنیم. بحث ائتلاف با واعظ نیست و بحث یک سو بودن دیدگاه‌مان است و احتمالا خدمتی که تولید کنیم، یکی است. مهم این است که چه کسی چه سابقه‌ای دارد، چه خدماتی ارائه می‌دهد و آرامش فوتبال را چه طور فراهم می‌کند. از همه مهم‌تر این است که در مناظرات چقدر موفق است و چقدر می‌تواند به فدراسیون فوتبال ارزش دهد.

وی درباره برکنار اسکوچیچ گفت: من پشت صحنه داستان را نمی‌دانم اما حداقلش این است که تیم ملی یک ارزشی را ایجاد می‌کند که تیم را می‌برد اما حرمت و ارزش او وقتی شکسته شود، نباید با او به جام جهانی رفت. فرمانده تیم ملی، سرمربی آن است و همه اعضای تیم ملی باید یکپارچگی را ایجاد کنند.

او درباره گزینه‌هایش در صورت رییس شدن در فدراسیون فوتبال گفت: من همیشه گفتم مثل کشورهای دیگر باید از مربیان خارجی برای افزایش دانش‌مان بهره بگیریم اما باید از محصولات داخلی استفاده کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: