کد خبر: ۵۴۸۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶

رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه شهید مرتضوی در زمان فراغت خود برای کمک به مخارج زندگی اقدام به مسافرکشی می‌کرده است، گفت: ۳ مرد جوان به عنوان مسافر، سوار بر خودروی شهید مرتضوی شدند و این مامور پلیس را از ناحیه کتف هدف شلیک گلوله قرار دادند!

به گزارش شفاف، سردار سید کمال هادیانفر؛ رئیس پلیس راهور فراجا درباره صحت و سقم فیلمی از لحظه شهادت مامور پلیس راهور اظهار کرد: پانزدهم تیر ماه جاری، یک فقره تیراندازی مرگباری به یک افسر راهور در بلوار 19 معلم زاهدان به ماموران پلیس گزارش شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی از ماموران پلیس راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ تیم جنایی به محض ورود در محل حادثه با پیکر بی‌جان شهید محمد مرتضوی مواجه شدند.

رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه شهید مرتضوی در زمان فراغت خود برای کمک به مخارج زندگی اقدام به مسافرکشی می‌کرده است، تصریح کرد: تحقیقات مشخص کرد 3 مرد جوان به عنوان مسافر، سوار بر خودروی شهید مرتضوی شدند که در ادامه مسیر با انگیزه سرقت با سلاح جنگی، این مامور پلیس را از ناحیه کتف هدف شلیک گلوله قرار دادند.

سردار هادیانفر متذکر شد: از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، متهمان پس از تصاحب خودرو، یک گلوله دیگر به سمت شهید مرتضوی شلیک کردند و وی را به روی آسفالت خیابان انداختند و در ادامه با خودرو متواری شدند.

وی با بیان اینکه متهمان هنگام فرار با خودرو مورد‌نظر دچار حادثه شدند، گفت: ماموران پلیس پس از دریافت این اطلاعات مهم، هویت عاملان جنایت را شناسایی و در یک عملیات منسجم متهمان را در یک روستا دستگیر کردند همچنین خودرو شهید نیز کشف شده است‌ و تحقیقات از متهمان در خصوص این پرونده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی ادامه دارد.
انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: