کد خبر: ۵۴۸۴۳۳
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت:یکی از مسئولیت‌های خطیر ما در این عرصه این است که با حفظ پیام‌های آن دوران، این فرهنگ ارزشی را به نسل‌های کنونی و بعدی نیز انتقال دهیم.

به گزارش شفاف، علیرضا حسن‌زاده دبیر اجرایی کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰شهید استان اردبیل،توضیح داد: با آغاز دهه امامت و ولایت و در آستانه سالروز عملیات رمضان، در راستای اشاعه‌ هر چه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه دائمی کتاب دفاع مقدس در محل مهدیه اردبیل افتتاح شد.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر کتاب، لوح‌های فشرده و سایر محصولات فرهنگی نیز در این نمایشگاه عرضه می‌شود، افزود: هدف از راه اندازی این نمایشگاه دائمی، ترویج هرچه بیشتر ارزش‌های دفاع مقدس و انتقال این فرهنگ و سیره شهدا در بین آحاد جامعه به ‌ویژه معرفی الگو برای نسل جوان است.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، افزود: با توجه به اینکه حدود ۳۵ سال از پایان جنگ می‌گذرد، نسلی در حال پرورش است که به ‌کلی از مسائل جبهه و جنگ دور هستند؛ بنابراین یکی از مسئولیت‌های خطیر ما در این عرصه این است که با حفظ پیام‌های آن دوران، این فرهنگ ارزشی را به نسل‌های کنونی و بعدی نیز انتقال دهیم.

دبیر اجرایی کنگره ملی ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل در ادامه به برنامه‌های ویژه اشاره کرد وگفت: برگزاری نشست‌های بصیرتی با موضوع شهدا و دفاع مقدس و نقد و بررسی کتاب‌های موجود با محوریت دفاع مقدس در طول سال در این نمایشگاه دائمی برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان به کتاب‌های دفاع مقدس می‌توانند همه روزه از نمایشگاه، بازدید و کتاب‌های خود را با تخفیف تهیه کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: