کد خبر: ۵۴۸۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۱

همزمان با هفته عفاف و حجاب، عرضه محصولات و ملزومات حجاب و سبک زندگی اسلامی در قالب نمایشگاه «عفاف و حجاب» در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش شفاف، این مجموعه با مشارکت سازمان بسیج شهرداری تهران، با هدف حمایت از کالای ایرانی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های تولید داخلی با حضور و مشارکت فعالان عفاف و حجاب و به‌منظور ایجاد بستر لازم برای دسترسی و خرید محصولات، نمایشگاه عفاف و حجاب را در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دایر کرده است.

یکی از بخش‌های متنوع و پر مخاطب نمایشگاه عفاف و حجاب، وجود غرفه‌هایی در جهت عرضه محصولات و ملزومات حجاب و عفاف مانند چادر، روسری، کیف، ساق دست است که با قیمت‌های مناسب عرضه می‌شوند.

همچنین در این نمایشگاه مانتوهای اسلامی با طرح‌های متنوع ارائه شده است که زمینه‌ای در فرهنگ‌سازی عفاف و حجاب به حساب می‌آید.

از جمله اهداف مهمی که در برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب نقش دارد، معرفی ظرفیت‌های طراحی و تولید محصولات عفاف و حجاب، نوآوری و توسعه در مد و لباس اسلامی ایرانی و ساماندهی آن است. این موضوع ضمن کمک به اشاعه و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، می‌تواند بستر‌های مناسب برای مخاطبان جهت دسترسی و خرید این محصولات را فراهم کند.

 

 

از سوی دیگر، فرهنگسازی و ترویج نمادها و مؤلفه‌های هویت اسلامی ایرانی در زمینه پوشش و سبک زندگی و همچنین تشویق طراحان مستعد از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است که آن را به نمایشگاهی قابل توجه تبدیل کرده است.

در کنار عرضه محصولات حجاب، گالری عکس و نقاشی از آثار هنرمندان خوش ذوق ایرانی با موضوع عفاف و حجاب نیز دایر است که می‌تواند موجب جلب توجه مخاطبان شود.

لازم به توضیح است که نمایشگاه عفاف و حجاب تا روز 31 تیرماه و از ساعت 9 صبح لغایت 19 در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: