کد خبر: ۵۴۸۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵

مدیر میدان مرکزی میوه و تره‌بار، خبر درگیری شب گذشته در این مجموعه را تکذیب کرد.

به گزارش شفاف، چندی پیش ویدیویی مبنی بر درگیری و نزاع جمعی در میدان مرکزی میوه و تره‌بار در فضای مجازی منتشر شد.

در همین راستا، ساعاتی پیش ویدیویی از یک نزاع جمعی دیگر نیز در فضای مجازی منتشر شد و به دنبال آن، برخی شایعه‌پراکنان اعلام بر جان باختن 4 نفر و 20 زخمی بر اثر این درگیری کرده‌ بودند.

در این باره سعید سالاری مدیر میدان مرکزی میوه و تره‌بار شهرداری تهران بیان کرد: این ویدیوی منتشر شده مربوط به درگیری ماه گذشته است و خوشبختانه هیچ جان‌باخته‌ای هم نداشته؛ لذا ویدیوی منتشر شده ارتباطی با شب گذشته ندارد و موضوع از صحت و سقم برخوردار نیست.

وی افزود: میدان مرکزی میوه و تره‌بار با وسعت 270 هکتار و با دارا بودن 1360 حجره بارفروشی به عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی و همچنین بزرگ‌ترین مرکز عرضه محصولات کشاورزی کشور در حال فعالیت است.

سالاری با بیان اینکه با توجه به ارتباط صنفی فعالیت این اماکن حجره‌داران این مرکز برابر قانون نظام صنفی کشور زیرنظر اتحادیه صنف حق‌‌العمل‌کاران(بارفروشان) فعالیت می‌کنند، گفت: سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران نیز در راستای تامین امنیت میدان مرکزی به منظور عرضه مناسب محصولات شهروندان نسبت به استقرار عوامل انتظامی و امنیتی از قبیل کلانتری، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس امنیت و پلیس راهور اقدام کرده است.

مدیر میدان مرکزی میوه و تره‌بار گفت: در زمینه این درگیری نیز با توجه به مشاجره صورت گرفته بین نفراتی از حجره‌داران که نهایتا منجر به درگیری فیزیکی نیز شد، برابر هماهنگی صورت گرفته با عوامل انتظامی در اسرع وقت نسبت به حضور در محل و دستگیری عوامل بر هم زننده نظم عمومی اقدامات لازم صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: برابر دستور قضایی صادره، نسبت به پلمب واحدهای صنفی مرتبط اقدام شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: