کد خبر: ۵۴۸۷۶۱
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۴

افرادی که قصد اقدام مجرمانه در تهرانپارس را داشتند با حضور به موقع تیم پلیس دستگیر شدند.

به گزارش شفاف، اواسط تیرماه جاری، رسیدگی به پرونده 2 تبهکار حرفه‌ای به اتهام کشف سلاح، اقدام به سرقت و آدم‌ربایی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی و بازپرس دادسرای ناحیه 34 (ویژه سرقت) قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی نشان داد روز شنبه هجدهم تیرماه، مرد جوانی که در خانه خود واقع در خیابان 154 غربی تهرانپارس حضور داشت از پنجره اتاق خانه خود، متوجه توقف مشکوک 2 خودرو لندکروز و پژو 206 شد و موضوع را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داد.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری 147 گلبرگ راهی محل مورد نظر شدند و در گام نخست، 2 سرنشین خودرو را زیر نظر قرار گرفتند که در ادامه متوجه شدند متهمان خانه مرد جوان را برای اقدامات مجرمانه زیر نظر داشتند.

ماموران کلانتری پس از دریافت این اطلاعات، با هماهنگی‌های قضایی 2 متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و خودرو‌های مذکور را هدف بازرسی قرار دادند که در ادامه موفق به کشف سلاح، بست پلاستیکی دستبند، ادوات مجرمانه و پلاک سرقتی شدند.

 در ادامه مشخص شد، متهمان قصد سرقت اموال با ارزش و ربودن مرد جوان را به یک مکان نامعلوم داشتند که با حضور به موقع پلیس از هرگونه اقدام مجرمانه ناکام ماندند. این در حالی بود که مرد جوان از چند روز قبل متوجه شده بود، متهمان خانه‌اش را زیر نظر قرار دارند و وی را هدف تعقیب قرار داده‌اند.

به گزارش شفاف، با توجه به سرقتی بودن یکی از خودرو‌ها و سابقه‌دار بودن سارقان، با دستور بازپرس پرونده متهمان برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/
منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: