کد خبر: ۵۴۸۷۶۷
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵

در دومین جلسه ستاد ساماندهی املاک و مستغلات شهرداری که با حضور شهرداران مناطق یک، ۱۳ و ۱۷ تشکیل، بر تعیین تکلیف وضعیت املاک در دست اشخاص غیر تأکید شد.

به گزارش شفاف، ابوالفضل فلاح اظهار کرد: متعاقب بخشنامه شهردار تهران مبنی بر شناسایی، مستندسازی و در نهایت مولدسازی املاک متعلق به مردم شهر تهران که امانتی در دست ما در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی برای خدمت به شهروندان است، ستاد ساماندهی املاک شکل گرفته و یاری‌رسان مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری در تعیین تکلیف وضعیت املاک شهر تهران است.

وی افزود: از آنجایی که املاک شهرداری به‌زودی آماده عرضه در سامانه بورس کالا خواهند بود، لذا تعیین تکلیف وضعیت املاکی که معارض دارد یا مشکلی در سند و نوع مالکیت ملک وجود دارد و یا هرمعضل دیگری، با همکاری تمام واحدهای ذیربط اعم از حقوقی، بازرسی، حراست و ... و با محوریت سازمان املاک و مستغلات شهرداری در دستور کار قرار گرفته است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری همچنین بر همراهی همه جانبه مرکز حقوقی شهرداری جهت پیگیری‌های قضایی لازم در جهت تخلیه، تهاتر، معوض و سایر اقدامات لازم قضایی تأکید کرد.

گفتنی است؛ در این جلسه شهرداران مناطق یک، 13 و 17 ضمن تشریح اقدامات و همچنین معضلات خود در حوزه املاک و مستغلات مناطق مربوطه، در خصوص حل و فصل وضعیت برخی از املاک منطقه که با مشکلاتی همراه است به بحث و بررسی پرداختند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: