کد خبر: ۵۴۸۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰

مهلت ثبت نام دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی همچنین کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد.

به گزارش شفاف، سازمان سنجش آموزش کشور در دو اطلاعیه جداگانه اعلام کرد؛ متقاضیان‌ پذیرش دوره­ کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال ۱۴۰۱ که در مهلت تعیین شده (از تاریخ ۱۴ تا ۲۶ تیر ) نتوانستند نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام نمایند می‌ توانند از روز سه شنبه مورخ یک تا چهارم شهریورماه سال جاری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

متقاضیان می توانند منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش در این خصوص اقدام نمایند. همچنین متقاضیانی که قبلاً در پذیرش مقطع مذکور ثبت نام نموده اند، درصورت تمایل در بازه زمانی فوق می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

همچنین متقاضیان‌ پذیرش دوره­ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال ۱۴۰۱ نیز که در مهلت تعیین شده نتوانستند نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام نمایند، مهلت مجدد برای ثبت‌نام‌ در نظر گرفته شده است و این داوطلبان می توانند از روز سه‌شنبه مورخ یکم تا روز جمعه مورخ چهار شهریور منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش در این خصوص اقدام نمایند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً در پذیرش مقطع مذکور ثبت نام نموده اند، درصورت تمایل در بازه زمانی فوق می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: