کد خبر: ۵۴۸۹۸۲
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳
شهردار منطقه ۱۱ تهران اعلام کرد:

پاساژ "آزاد"، یکی از پاساژهای معروف محدوده سه‌راه جمهوری به علت ناایمنی و مشکلات فراوان در ساختار ساختمان طی ۱۰ روز آینده تخلیه و پلمب می‌شود.

به گزارش شفاف، «سید محمد موسوی» شهردار منطقه۱۱ تهران در این خصوص گفت : «طی فرآیند قانونی، مراجع ذیصلاح وضع ساختمان "آزاد" را ناایمن و بحرانی تشخیص داده‌اند، به همین دلیل. جلسات متعددی  با حضور نمایندگان مالک و کسبه برگزار کرده‌ایم. علاوه‌ براین طی بازدید از پاساژ، موارد خطرناک و اخطارهای قانونی به مالک داده شد.»

وی افزود: «متأسفانه به اخطارها ترتیب اثر جدی داده نشد. در نتیجه با دادستان جلسات متعدد، برگزار و شهرداری موظف شد که رفع خطر را انجام دهد.»

موسوی با بیان اینکه  قریب به صد کاسب در ساختمان آزاد کار می‌کنند و شهرداری نگران وضعیت اقتصادی این افراد است اما نگرانی جدی‌تر امنیت جان کاسبان است گفت: «با توجه به شرایط بحرانی، این ساختمان به زودی تخلیه و پلمب می‌شود.»

شهردار منطقه ۱۱ تهران درباره مکاتبات با سازمان‌های خدماتی در مورد  قطع انشعابات آب، برق و گاز گفت: «گاز این ساختمان قطع شده است و طی روزهای آینده پس از قطع شدن انشعابت آب و برق، با حضور نیروی انتظامی و سرکلانتری، ساختمان آزاد از کسبه تخلیه و پلمب می‌شود.»

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۱، وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از تخلیه ساختمان آزاد معروف به دراکولا، رفع خطر انجام خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: