کد خبر: ۵۴۹۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷

عضو شورای شهر تهران نسبت به خشکاندن و قطع درختان خیابان ولیعصر تذکر داد.

به گزارش شفاف، مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران امروز در جریات هشتادمین جلسه شورای شهر تهران به قطع 12 اصله درخت در خیابان ولیعصر نبش خیابان محمودی تذکر داد.

وی افزود: با توجه به قدمت و شرایط خاص خیابان ولیعصر که یکی از طولانی‌ترین و قدیمی‌ترین خیابانهای خاورمیانه است و دارای جاذبه‌های طبیعی و بصری خاصی است باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ادامه داد: مردم تهران خاطرات خوبی در این خیابان از میدان راه آهن تا میدان تجریش دارند و باید به این خیابان توجه شود.

پیرهادی تاکید کرد: شهرداری تهران تمامی تلاش خود را نسبت به حفظ این خیابان و نسبت به اقدامات قانونی و بررسی توسط موسسات ذی صلاح و پیداکردن دلیل علت خشک شدن درختان انجام دهد.

وی ادامه داد: البته سازمان بوستان‌ها، موضوع را پیگیری کرده و اقدامات حقوقی و قانونی را در دست اقدام دارد.

این عضو شورای شهر تهران از شهرداری‌ تهران خواست تا در این خصوص گزارش ارائه کند و موضوع را از طریق مرجع قضایی پیگیری و جرائم لازم در ماده 7 اجرا شود.

پیرهادی ادامه داد: اگر درختان توسط اشخاصی خشک شده‌اند باید از طریق دادگستری و قوه قضاییه پی‌گیری شود تا دیگر برخی افراد سودجو در شهر تهران این کار را انجام ندهند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: