کد خبر: ۵۴۹۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵

در نشست هیئت اجرایی امروز، دو باشگاه نساجی و آرارات به عنوان نماینده باشگاه‌ها در مجمع انتخابات ۶ شهریور ماه معرفی شدند.

به گزارش شفاف، نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی امروز برگزار شد که انتخاب خبرگان ورزشی همانطور که از قبل هم پیش‌بینی می‌شد با اعمال نفوذ اعضای هیئت اجرایی همراه بود و در نهایت نام نصرالله سجادی، فریبا محمدیان، مهین فرهادی‌زاد، مجید شایسته و مجید کیهانی به عنوان 5 خبره ورزشی از جلسه امروز خارج شد.

همچنین در نشست هیئت اجرایی امروز، دو باشگاه نساجی و آرارات به عنوان نماینده باشگاه‌ها در مجمع انتخابات 6 شهریور ماه معرفی شدند. در اساسنامه کمیته ملی المپیک ماده 5 مربوط به ترکیب اعضای مجمع قسمت «ذ» آمده است:

«دو نفر نماینده باشگاه‌های ورزشی فعال در رشته‌های المپیکی به پیشنهاد اتحادیه باشگاه‌های کشور و تایید هیئت اجرایی. در صورت عدم تشکیل اتحادیه مذبور، انتخاب نمایندگان باشگاه‌ها توسط هیئت اجرایی کمیته انجام می‌شود».

حال سوال اینجاست که باشگاه نساجی که تنها در رشته فوتبال فعالیت دارد و باشگاه آرارات بدون فعالیت در رشته‌های المپیکی، چگونه به عنوان نماینده باشگاه‌ها انتخاب شدند؟ حتما آنهایی که چنین انتخاب‌هایی کردند دلایلی برای این کارشان دارند و چه بهتر که این دلایل به صورت شفاف و رسمی اعلام شود.

 در شرایطی که باشگاه‌های سپاهان، دانشگاه آزاد، ذوب‌آهن و باشگاه‌های تابعه وزارت نفت در اکثر رشته‌های المپیکی از جمله فوتبال، هندبال، تکواندو، والیبال، شمشیربازی، تیراندازی با کمان و ... فعالیت می‌کنند چگونه هیئت اجرایی بدون توجه به تاکیدات اساسنامه کمیته ملی المپیک دو باشگاه نساجی و آرارات را معرفی کرده است؟ انتظار می‌رود کمیته ملی المپیک با شفافیت در این زمینه پاسخ ابهامات را بدهد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: