کد خبر: ۵۴۹۱۳۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷

سردار کاظم یزدانی، رئیس تربیت بدنی سپاه محمد رسول الله (ص) تهران از تمرینات تیم ملی کاراته بازدید کرد.

به گزارش شفاف، تمرینات ملی پوشان کاراته کشورمان در یازدهمین مرحله اردو، امروز با حضور سردار کاظم یزدانی رئیس تربیت بدنی سپاه محمد رسول الله (ص) تهران، کمال تنها، مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته و حسن رنجبر رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون برگزار شد.

سردار یزدانی در جمع ملی پوشان کاراته اظهار داشت: سالیان سال است که در رشته‌های رزمی فعالیت دارم، در ورزش‌های رزمی ورزشکاران در کنار کار فنی و قهرمانی به اخلاق و منش پهلوانی نیز توجه ویژه‌ای دارند. در کاراته نیز همواره چنین بوده و امیدواریم در سایه تلاش شما عزیزان تیم ملی کاراته کشورمان در رویدادهای پیش رو از جمله بازی‌های کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی آسیا همچون گذشته موفق باشد.

سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته نیز ضمن قدردانی از سردار یزدانی بابت حضور در تمرینات تیم ملی کاراته، عنوان داشت: سطح فنی بازی‌های کشورهای اسلامی به واسطه حضور برخی قدرت‌های سنتی این رشته بالاست اما با برنامه ریزی صورت گرفته و تلاش کادر فنی و ورزشکاران امیدواریم در این رقابت‌ها نیز پرچم ایران عزیز را به اهتزاز درآوریم.

این مرحله از اردو تیم ملی کاراته از 28 تیر ماه در آکادمی ملی المپیک آغاز و تا 4 مرداد 1401 ادامه خواهد داشت.

اردوهای تیم ملی کاراته کشورمان جهت حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی ترکیه 2022، لیگ جهانی باکو و مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: