کد خبر: ۵۴۹۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷

تیم‌های عقاب و قلم ورزش به مناسبت سالروز شهادت خلبان «عباس دوران» دیدار دوستانه فوتسال برگزار می‌کنند

به گزارش شفاف، به دعوت‌ تربیت بدنی نهاجا و در سالروز شهادت شهید خلبان «عباس دوران» و «روز ملی خلبان»، تیم‌های فوتسال عقاب و قلم ورزش (خبرنگاران و عکاسان ورزشی)، مسابقه  دوستانه سالنی را فردا (چهارشنبه) برگزار می‌کنند.

این دیدار در آستانه ماه محرم و به منظور تکریم و تجلیل از مقام شهدای والامقام نیروی هوایی و سالگرد عملیات مرصاد، در راستای اهداف فرهنگی ورزشی تیم قلم ورزش و همکاری تنگاتنگ و نزدیک با نهاجا، ساعت 19 فردا در سالن ورزشی پادگان‌ نیروی هوایی انجام می‌شود.

مدیر تربیت بدنی نهاجا با اشاره به حضور فرماندهان و تماشاگران در این مسابقه گفت: در تقویم سالیانه کشور، یک هفته به بزرگداشت رشادت‌های زنان و مردان این مرز و بوم در سال‌های حماسه و خون اختصاص دارد، ولی در تقویم نهاجا، هر روز و هر لحظه عطرآگین به یاد و خاطره شهدای جنگ به ویژه عقابان خونین بال نیروی هوایی است.

 

سرهنگ خلبان «محمد بیاتانی» افزود: توجه و عنایت ما به پیشکسوتان عرصه نبرد و شهادت، فقط معطوف به یک هفته در سال با عنوان هفته دفاع مقدس نیست، بلکه در تمامی ایام سال، تقدیر و تجلیل از مدافعان این مرز و بوم و گرامیداشت دلاوری‌ها و رشادت‌های جنگ تحمیلی، بخش عمده‌ای از برنامه‌های ورزشی نیروی هوایی را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است، تیم قلم ورزش طی سال‌های گذشته دو بازی سالنی و یک بازی در زمین چمن با تیم عقاب برگزار کرده و همواره در گرامیداشت یاد شهدای نیروی هوایی پیشقدم بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: