کد خبر: ۵۴۹۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳

به نظر می‌رسد برای یکبار هم که شده بهتر است اعضای کمیسیون ورزشکاران اختلاف خود را کنار بگذارند و مسیری را در پیش بگیرند که به مصلحت ورزش کشور باشد.

به گزارش شفاف، برخی اعضای کمیسیون ورزشکاران از برگزاری جلسه این کمیسیون در روز پنجشنبه هفته جاری و به صورت وبیناری برای معرفی 6 عضو این کمیسیون در انتخابات کمیته ملی المپیک خبر می‌دهند. برخی دیگر اما از برگزاری این نشست ابراز بی اطلاعی می‌کنند و معتقدند که اسامی ورزشکاران حاضر در انتخابات همان 6 نفری است که در جلسه این کمیسیون در آذر 1400 مشخص و دعوت نامه حضور در مجمع 6 شهریور ماه نیز برای آنها ارسال شده است.

اینکه چرا در چنین موقعیتی و در آستانه آغاز  ثبت نام از نامزدهای ریاست کمیته ملی المپیک چنین مسائلی مطرح می‌شود جای پرسش دارد.
 
اعضای این کمیسیون روز پنجشنبه یا به حد نصاب نرسیده یا اینکه اعضا در آن به جمع‌بندی نهایی نمی‌رسند. در نهایت ممکن است تصمیم گیری در خصوص این 6 ورزشکار که اتفاقا جزو اعضای المپیکی مجمع هم محسوب می‌شوند به جلسات آتی کشیده خواهد شد و این تاخیرها و درگیری‌ها می‌تواند به روند انتخابات ضربه بزند.

ورزش ایران به اندازه کافی از بلاتکلیفی ضربه خورده و بهتر است برای یکبار هم که شده اعضای این کمیسیون اختلافات را کنار بگذارند و مسیری را در پیش بگیرند که به مصلحت ورزش کشور باشد و با برگزاری به موقع انتخابات، از ورود حواشی و به تاخیر افتادن انتخابات جلوگیری کنند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: