کد خبر: ۵۴۹۳۲۷
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۶

در جریان رقابت‌های پنج وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان در ایتالیا،چهار نماینده ایران راهی نیمه نهایی شدند.

به گزارش شفاف، مسابقات پنج وزن دوم کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان از ساعت ۱۴ امروز (سه شنبه) در شهر رُم کشور ایتالیا در حال برگزاری است که در پایان مسابقات نوبت صبح ۴ نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

در پایان مسابقات نوبت صبح، پیام احمدی در وزن ۴۵ کیلوگرم، محمدرضا غلامی در وزن ۵۱ کیلوگرم:، ابوالفضل میرشکار در وزن ۶۰ کیلوگرم و حمیدرضا کشتکار در وزن ۹۲ کیلوگرم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

در وزن ۴۵ کیلوگرم پیام احمدی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر ۲ مقابل نیراج پاتل از هند پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی عمر تنیتیماک اولو از قرقیزستان را با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. احمدی در این مرحله به مصاف یوهن پوکووبا از اوکراین می رود.

در وزن ۵۱ کیلوگرم محمد غلامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۷ روآن بکیموف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۱ بر یک مانیش از هند را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. غلامی در این مرحله با علی سومبول از ترکیه کشتی می گیرد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ابوالفضل میرشکار در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر هوبرت ویسوکزانسی از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۸ بر صفر از سد آوتاندیل مامالادزه از گرجستان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. میرشکار در این مرحله با نتیجه ۸ بر صفر موکول چاهان از هند را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف گاسپار ترتریان از ارمنستان می رود.

در وزن ۷۱ کیلوگرم محمد مرادی در دور نخست مقابل آرارات  واردرسیان از ارمنستان با نتیجه ۱۲ بر ۳ شکست خورد و باید منتظر راه یابی این کشتی گیر به دیدار فینال باشد تا وی نیز به گروه بازنده ها راه یابد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم حمیدرضا کشتکار پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر لوکمان گول از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یکچهارم نهایی با نتیجه ۹ بر صفر راماندیپ از هند را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. کشتکار در این مرحله با گور عیوضیان از گرجستان مبارزه می کند.

رقابت های نیمه نهایی اوزان فوق از ساعت ۲:۳۰ به وقت ایران آغاز می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: