کد خبر: ۵۴۹۳۲۹
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۹

پروژه رادیویی و تلویزیونی «دریاست حسین»، کلید خورده و در حال تدوین است و از اول محرم امسال از تلویزیون پخش خواهد شد.

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی دفتر شعر و موسیقی سازمان صدا و سیما، محمدحسینی باغسنگانی ـ تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی ـ با تأکید بر اهمیت شعر در مواجهه با مقولات دینی گفت: آنچه مخاطب در مجموعه «دریا در غدیر» شاهد بود در مجموعه تلویزیونی «دریاست حسین» عمق یافته و گسترش گرفته است. تعداد شاعران افزوده شده و آثار ادبی در این مجموعه توسط شخص شاعر به مخاطب ارائه می‌شود.

در این مجموعه تلویزیونی که راوی شعر امروز درباره موضوعات مختلف است، واژه‌ها در همنوایی با موسیقی آهنگسازی سعید عظیمی به گوش می‌رسند. این مجموعه را مسعود شایان کارگردانی می‌کند و محمد سعید شایان میکس و هم نوایی این مجموعه نماهنگ را بر عهده دارد.

این مجموعه تلویزیونی در دفتر شعر و موسیقی سازمان صدا و سیما تهیه و تولید می‌شود و انتشار این مجموعه نماهنگ با حضور شاعران کشور به صورت آلبوم تصویری، از ایده‌های بعدی این مجموعه تلویزیونی خواهد بود.

مجموعه رادیویی و تلویزیونی «دریاست حسین» از روز شنبه هشتم مرداد ماه اول محرم از تلویزیون در فواصل برنامه‌ها پخش خواهد شد.

شاعرانی چون قادر طهماسبی فرید، سید عبدالله حسینی، احمدحسین پور علویه، پونه نیکوی، مرتضی حیدری آل کثیر، سید ابوطالب مظفری از کشور افغانستان، مرتضی امیری اسفندقه، سیدمحمدجواد شرافت، نغمه مستشارنظامی، علیرضا قزوه، حسنا محمدزاده، محمد میرزایی بازرگانی، سید احمد شهریار از کشور پاکستان، سید سکندر حسینی بامداد از کشور افغانستان شعرشان را در این مجموعه نماهنگ تلویزیونی اجرا کرده‌اند که در روزهای محرم از کلیه شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی پخش می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: