کد خبر: ۵۴۹۳۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳

تیم ملی والیبال ایران در مسیر آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان شش دیدار تدارکاتی برگزار خواهد کرد.

به گزارش شفاف، مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال 2022 با حضور 24 تیم از چهارم تا بیستم شهریور ماه سال 1401 به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار خواهد شد.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال ایران از روز دوشنبه دهم مرداد ماه آغاز می‌شود و مردان والیبال ایران در مسیر آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان شش دیدار تدارکاتی و دوستانه خواهند داشت.

بر اساس برنامه اعلام شده تیم ملی، مردان والیبال ایران روز شنبه 22 مرداد ماه تهران را به مقصد لهستان ترک می‌کنند و قبل از حضور در جام واگنر دو دیدار تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی اوکراین خواهد داشت که در روزهای 24 و 25 مرداد برگزار می‌شود.

تیم ملی والیبال اوکراین در گروه نخست قهرمانی مردان جهان با صربستان، تونس و پورتوریکو همگروه است. تیم ملی والیبال ایران سپس در مسابقات جام واگنر شرکت می‌کند و طی روزهای 27 تا 29 مرداد ماه به ترتیب به مصاف صربستان، لهستان و آرژانتین خواهد رفت.

شاگردان بهروز عطایی روز یکشنبه 30 مرداد لهستان را به مقصد اسلوونی ترک خواهند کرد و روز سه‌شنبه یکم شهریور ماه در آخرین دیدار دوستانه و تدارکاتی به مصاف تیم ملی اسلوونی خواهند رفت.

تیم‌های فرانسه، اسلوونی، آلمان و کامرون در گروه چهارم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان قرار دارند که دیدارهای مرحله مقدماتی خود را در لیوبلیانا پایتخت اسلوونی برگزار خواهند کرد.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی رقابت‌های مردان جهان در شهر لیوبلیانا پایتخت کشور اسلوونی به مصاف حریفان خود (آرژانتین، مصر و هلند) خواهد رفت که روز شنبه پنجم شهریور ماه ملی‌پوشان کشورمان در نخستین بازی رسمی خود در این رقابت‌ها با آرژانتین روبه‌رو می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: