کد خبر: ۵۴۹۳۹۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳

خرید جدید زردپوشان وستفالن پس از جراحی موفقیت‌آمیزی که پشت سر گذاشت، به مدت چند ماه دور از میادین فوتبال خواهد بود.

به گزارش شفاف، سباستین آلر 28 ساله که در اوایل ماه جاری با امضای قراردادی چهار ساله به ارزش 27 میلیون پوند از آژاکس به زردپوشان وستفالن پیوست، هفته گذشته بود که از سوی این باشگاه آلمانی اعلام شد که دچار سرطان بیضه شده است. او که بلافاصله فرایند درمان خود را آغاز کرد و مرحله اول درمانش را هم با موفقیت پشت‌سر گذاشت، امروز (چهارشنبه) مورد عمل جراحی قرار گرفت.

سباستین کهل مدیر ورزشی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند در این خصوص گفت: می‌توانم بگویم که عمل جراحی آلر با موفقیت انجام شد و حال او پایدار و وضعیتش بسیار مثبت است. او در مسیر درستی قرار دارد. سباستین از هم‌تیمی‌‌هایش خواسته تا روی کارشان تمرکز کنند و تمام توان‌شان را به کار بگیرند تا وقتی او به میادین مسابقه بازمی‌گردد، تیم در کورس قهرمانی باشد. مطمئن باشید که بازیکنان ما هم این کار را خواهند کرد.

وی همچنین با اعلام اینکه این مهاجم ساحل عاجی برای چند ماه به دور از میادین خواهد بود، در خصوص احتمال جذب مهاجم جدید خاطرنشان کرد: جذب جایگزین احتمالی بر اساس تشخیص دقیق و مدت زمان دوری آلر از میادین، تصمیم‌گیری خواهد شد. ما فقط کاری را انجام خواهیم داد که منطقی باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: