کد خبر: ۵۴۹۴۲۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
در جمع مردم کبودرآهنگ

رئیس جمهور با اشاره به اینکه آن چه مؤلفه قدرت ملی ماست مردم متدین در صحنه‌اند، افزود: ما به نیرو‌های نظامی و قدرت تسلیحاتی خود افتخار می‌کنیم؛ اما مهمترین مؤلفه قدرت ملی ما مردم همیشه در صحنه است.

به گزارش شفاف، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در دیدار با مردم کبودراهنگ با بیان اینکه مردم کشور پایبند به انقلاب اسلامی هستند، ادامه داد: دشمن به دنبال نا امید کردن مردم از انقلاب اسلامی است.

وی در واکنش به شعار‌های مردم ولایتمدار کبودراهنگ خود را سرباز مردم، ولایت و نظام دانست و گفت: اگر می‌خواهید شعار بدهید همه شعار ابولفضل علمدار خامنه‌ای را نگه دار سر بدهید.

رئیس جمهور با تاکید بر پیگیری همه نامه‌های مردم و مطالبات مردمی، افزود: نامه‌های مردم توسط مجموعه پیگیری ریاست جمهوری دنبال می‌شود و تمام نامه‌های مردم بررسی و رسیدگی می‌شود.

وی ادامه داد: هرکس در جهت توانمندتر کردن کشور قدم بردارد تولید قدرت کرده است.

رئیس جمهور با اشاره به سابقه انقلابی شهرستان کبودراهنگ، افزود: کارنامه کبودرآهنگ در دفاع از کشور درخشان است و مردم کبودرآهنگ انقلابی، مقاوم و بابصیرت هستند.

رئیسی با اشاره به اینکه آن چه مؤلفه قدرت ملی ماست مردم متدین در صحنه‌اند، افزود: ما به نیرو‌های نظامی و قدرت تسلیحاتی خود افتخار می‌کنیم؛ اما مهمترین مؤلفه قدرت ملی ما مردم همیشه در صحنه است.

وی مردم ایران را مسئولیت‌پذیر و آماده برای دفاع از کشور عنوان کرد و گفت: و دشمن این موضوع را به خوبی می‌داند.

رئیسی با تصریح بر اینکه امروز امروز جنگ، جنگ اراده‌هاست، اضافه کرد: دشمن به دنبال این است که جلوی اراده ملت ایران را بگیرد و، ما هم اراده کرده‌ایم در مقابل تمام تحریم‌ها و سختی‌ها بایستیم و با شعار «ما می‌توانیم» کار را پیش ببریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: