کد خبر: ۵۴۹۴۲۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از حواله خرید چهار قلم مواد خوراکی برای ۸۰۰۰ هیئت عزاداری امام حسین (ع) در تهران خبر داد.

به گزارش شفاف، سیدعلیرضا فاطمیان پور با اعلام خبر اهتزاز پرچم عزای امام حسین (ع) در میدان امام حسین (ع) گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است که پرچم عزای امام حسین (ع) در چند نقطه شهر نصب شود که یکی از این نقاط میدان امام حسین (ع) است که در ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه ۶ مردادماه) طی مراسمی این پرچم که متبرک عتبات عالیات است در میدان امام حسین (ع) نصب می‌شود.

وی همچنین از توزیع حواله خرید اقلام مورد نیاز هیئات خبر داد و گفت: برای ۸۰۰۰ هیئتی که در سامانه سازمان تبلیغات ثبت نام کرده‌اند حواله خرید برنج، شکر، گوشت قرمز و گوشت مرغ با قیمت تنظیم بازار فراهم شده است.

فاطمیان پور با بیان اینکه سایتی طراحی کردیم و از طریق پیامک به مسئولان هیئت‌ها، از آن‌ها خواهیم خواست که وارد این سایت شده و پس از درج مشخصات خود و هیئت‌شان نسبت به انتخاب مکان‌های خرید اقلام مورد نیاز اقدام کنند، گفت: قیمت‌ها براساس قیمت تنظیم بازار است و ما شرایطی را فراهم کردیم تا هیئت‌ها اقلام مورد نیازشان را با قیمت تنظیم بازار خریداری کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: