کد خبر: ۵۴۹۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۴

نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در جریان بازدیدهای طرح «چهارشنبه‌های فرهنگی»، بر راه‌اندازی پارک آبی آزادگان در جنوب تهران تأکید شد.

به گزارش شفاف، در ادامه سلسله بازدیدهای طرح «چهارشنبه‌های فرهنگی» علیرضا نادعلی سخنگو و نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای  شهر تهران به همراه سید مهدی صباغ شهردار منطقه 15 از پروژه‌های فرهنگی این منطقه بازدید کرد.

علیرضا نادعلی، نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در ابتدای این بازدید به همراه حسین اوجاقی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و صباغ شهردار منطقه 15 از مجموعه فرهنگی، تفریحی و ورزشی پارک آبی آزادگان که چند سال متروکه مانده بود و اکنون در دسترس عموم قرار ندارد، بازدید کرد و گفت: مجموعه پارک آبی آزادگان از جمله مجموعه‌هایی است که در اختیار سازمان ورزش شهرداری تهران قرار دارد. می‌توان این پارک آبی را از نخستین مجموعه‌های ورزشی دانست که در کشور فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی افزود:  این مجموعه ورزشی ـ تفریحی سال‌هاست که استفاده نشده است که سازمان ورزش شهرداری تهران در تلاش است مجدداً این مجموعه را احیا کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: می‌توان با استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فعالیت مجموعه ورزشی-تفریحی پارک آبی آزادگان را احیا کرد؛ لذا امیدواریم با حل موانع حقوقی، بار دیگر این مجموعه فعالیت خود را آغاز کند.

نادعلی با اشاره به علت تعطیلی مجموعه پارک آبی آزادگان گفت: فرسودگی تاسیسات این مجموعه یکی از دلایل تعطیلی پارک آبی آزادگان است که قابلیت رسیدگی دارد و با طراحی جدید می‌تواند آغاز به کار کند.

حسین اوجاقی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران نیز گفت: تلاش کردیم با همکاری بخش‌های مختلف تا ابتدای تابستان، این مجموعه فعالیت خود را مجدد آغاز کند اما متاسفانه این اتفاق صورت نگرفت. امیدواریم بتوانیم با همکاری بخش خصوصی، فعالیت این مجموعه به زودی از سر گرفته شود.

بازگشایی دو مجموعه تفریحی ـ ورزشی بانوان در  سه ماه آینده

در ادامه علیرضا نادعلی از قسمت‌های مختلف پردیس بانوان منطقه 15 بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت: توجه به پروژه‌های ویژه بانوان یکی از مواردی است که مدیریت شهری تهران در دوره ششم پیگیری می‌شود؛ یکی از مکان‌های تفریحی در شهر تهران پردیس بانوان منطقه 15 است که یکی از بزرگ‌ترین بوستان‌های شهر تهران است که در زمینه ارائه خدمات به بانوان شهر تهران فعالیت دارد.

در ادامه مهدی صباغ شهردار منطقه 15 نیز گفت: یکی از قسمت‌های  بوستان بانوان استخر داخل این مجموعه است که به دلیل کرونا و مشکلات اورهال تاسیسات تعطیل شده است. تلاش می‌شود ظرف دو تا سه ماه آینده مجدد فعالیت خود را آغاز کند.

وی افزود: در مجموعه بوستان بانوان زمین فوتبال، سالن بدنسازی، کتابخانه و سایر مجموعه‌های تفریحی وجود دارد که به‌زودی با مستقر شدن سرمایه‌گذار می‌توان از ظرفیت کامل این مجموعه‌ها استفاده کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: